rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...Share | 
 

 Miegamasis

Go down 
AutoriusPranešimas
Natalie "Satine" Sayers

avatar

Pranešimų skaičius : 139
Join date : 2011-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Miegamasis   Pir. 01 10, 2011 8:06 pm

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Natalie "Satine" Sayers

avatar

Pranešimų skaičius : 139
Join date : 2011-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 01 10, 2011 8:14 pm

Agnes gulėjo lovoje. Buvo maždaug septinta valanda ryto, tačiau ji dar miegojo, nors žadintuvas skambėjo jau kelis kartus. Vakar moteris buvo nuėjusi miegoti maždaug trečią valandą nakties, todėl nieko keisto, kad negirdėjo palyginus tylaus žadintuvo pypsėjimo, kuris ne taip kietai miegančiam žmogui pasirodytų esantis baisingai įkyrus ir erzinantis dalykas. Pagaliau, apie aštuntą valandą Satine prabudo. Kiek pasukusi galvą ji pažvelgė į tuščią kitą lovos pusę ir atsiduso, nes ji buvo visai nesujaukta, o tai reiškę, kad jos vyras ir vėl visą naktį dirbo, kas jai baisiai nepatiko. Pasukusi galvą jau į kitą pusę, moteris sugraibė ant spintelės šalia lovos esantį telefoną ir susiraukusi išjungė žadintuvą. Tik po kelių akimirkų pastebėjusi keik dabar valandų, tyliai nusikeikė ir numetė susisiekimo priemonę atgal ant spintelės. Satine jau ketino keltis ant lovos ir bėgti praustis tačiau pagalvojo, kad būtų visai neblogai atšaukti šios dienos fotosesiją ir leisti sau šiek tiek pailsėti. Na, gi poilsis visada būna į naudą. Pagulėjusi lovoje dar keletą minučių Satine vėl pasiėmė nuo spintelės savo Blackberry ir greit parašė fotografui žinutę pranešdama, kad į fotosesiją paskirtą devintą valandą neateis. Ir kad labai atsiprašo. Patenkinta šyptelėjusi ji išlipo iš lovos ketindama eiti apsidairyti po namus ir paieškoti David, kuris galėjo eilinį kartą tūnoti savo darbo kambaryje ir kažką rašyti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 01 10, 2011 8:58 pm

Dave buvo vienas iš tų žmonių, kurie eina iš proto dėl savo darbo. Tiek iškentėjęs, patyręs tiek nuosmukių, tiek kartų kritęs ir tiek pat kartų kilęs, vyras užsibarikadavo mažame pasaulyje. Jį sudarė tik muzika ir jo žmona, nors pastaroji buvo ne itin patenkinta, kad David dažnai kur kas mieliau užsukdavo į namuose esančią įrašų studiją, nei romantiškai sėdėdavo priešais židinį.
Dabar David kaip tik sėdėjo toje pačioje įrašų studijoje, apsikabinęs vieną iš labiausiai vertinamų instrumentų - gitarą su šešiomis išilgai medienos ištemptomis stygomis. Vyras eilinį kartą paniro į darbą ir tiesiog užsimiršo. Valandos slinko ir Dave'ą iš gilaus transo pažadino tik ėmęs čirkšti žadintuvas, turėjęs pakelti netyčiomis ne vietoje užsnūdusį David'ą. Gahan šiek tiek pakėlė galvą nuo gitaros ir įsispoksojo į laikrodį, kurio išskėtusios rodyklės demonstravo, jog tik ką atėjo aštunta valanda. Šiek tiek prasižiojęs, vyras įkvėpė didesnį oro gurkšnį, tačiau plaučiuose ilgai jo neužlaikė - tuoj pat išleido pilną liūdesio ir tiesiog graudinantį atodūsį. Jis eilinį kartą pamiršo savo pažadus žmonai. Gahan šiek tiek nuleido galvą, vėl įsispoksodamas į pirštus, sudėliotus ant stygų ir neišleisdamas jokio garso, vien lūpomis išdėliojo rieboką keiksmažodį ir kietai sučiaupė lūpas. Kelias akimirkas užlaikęs žvilgsnį toje pačioje vietoje ir mintyse nuraminęs save nuo kur kas garsesnio emocijų išliejimo, vyras pakilo nuo kėdės ir šiek tiek pasuko kairės rankos delną, gitarą pakreipdamas į vertikalią padėtį. Bežingsniuodamas link išėjimo, Gahan įtvirtino gitarą į stovą labai nekruopščiai - priešingai nei visada, kai instrumentai jam atstoja vaikus. Jau žingsniuodamas painiais didžiulių namų koridoriais, Dave pirštų pagalba patrynė stipriai užmerktas akis. Būtent dėl šito veiksmo, Gahan nepamatė, kad kaip tik iš miegamojo suka mergina, kurios šiaip jau namie neturėtų būti. Gana greit sureagavęs, David spėjo sustoti priešais pat žmoną tarp jų likus gal keliolikai centimetrų. Kiek suraukęs antakius, vyras visai ne taip kaip norėjo, nuo pernelyg ilgo balso stygų nenaudojimo šiek tiek prikimusiu balsu, šiek tiek naglai ir pasipiktinusiai paklausė:
- O tau ne fotosesija?
Vos tik ištaręs šiuos žodžius ir supratęs, kokia intonacija juos ištarė, Gahan vyptelėjo, kelioms sekundėms patempdamas apatinę lūpą žemyn. Dave pakėlė delną ir pridengęs burną atsikrenkštė tikėdamasis, kad Agnes supras, kad Dave taip piktai klausimo užduoti visai nenorėjo.
Atgal į viršų Go down
Natalie "Satine" Sayers

avatar

Pranešimų skaičius : 139
Join date : 2011-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Pir. 01 10, 2011 9:13 pm

Agnes taip pat ėjo iš proto dėl savo darbo, tačiau kai ištekėjo už David, kažkas pasikeitė. Galbūt pasikeitė ji pati, o galbūt tik jos požiūris į tai, kas svarbiausia, tačiau jeigu būtų reikėję rinktis, ji neabejotinai pasirinktų Gahan'ą. Tiesą sakant, Satine jau beveik nebeprisiminė kaip jausdavosi tada, kai iki išnaktų mokindavosi savo žodžius, kaip prašnekėdavo su režisieriumi ir kitais aktoriais, taip pat darboholikais, iki vėlumų.. Na, bet kaip jau minėjau, tai jau buvo praeitis ir dabar ji pasikeitė. Leisdavo sau nenueiti į fotosesijas (retkarčiais, žinoma), pailsėdavo. Tai jai išėjo tik į naudą, nes besaikis darbas ir jokio poilsio tikrai nebuvo į gerą jos sveikatai, kuri niekad nebuvo itin gera.
Išėjusi per duris moteris pasuko už kampo, norėdama eiti į mylimojo darbo kambarį, tačiau vos neatsitrenkė į patį Dave einantį koridoriumi. Nusišypsojusi Satine kiek pasistiebė ir švelniai lūpomis prisilietė prie jam priklausančių. Praignoravo tai, kad jo žodžiai nuskambėjo taip piktai ir kaltinančiai ir galiausiai atsitraukė. Pirštų galiukais švelniai perbraukusi per drėgnas mylimojo lūpas Agnes šyptelėjo ir krenkštelėjo:
-Labas. Žinai.. tu žadėjai man, kad šią naktį miegosi ten, kur ir turėtum - miegamajame. Ir kad grįši iš studijos anksti, mes pavakarieniausim ir pakalbėsim ko nedarėm jau beveik.. savaitę,-visai nepiktai mylimąjam priminė ir atsiduso. Ji nepyko dėl to, kad Dave labiau rūpindavosi savo gitaromis ir muzika nei ja, nes žinojo, kad David ją myli, nors negalvoja apie žmoną taip dažnai, kaip ji galvoja apie jį. Sukryžiavusi rankas ant krūtinės Satine atsiduso ir prisiminusi jo klausimą pagaliau prisiruošė į jį atsakyti,-Man turėjo būti fotosesija, bet aš ją atšaukiau. Žinai, tu irgi turėtum atšaukti visus darbus ir pasilikti su manimi,-nusišypsojusi moteris prisiglaudė prie mylimojo ir švelniai pirštu perbraukė per jo nuogą, atsagstytų marškinių nepridengtą krūtinę, tokiu prisilietimu tikėdamasi paskatinti jį paskambinti grupės nariams ir pasakyti, kad šiandien jiems laisvadienis.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 01 11, 2011 12:46 am

Agnes gana kasdieniškai, trumpai, tačiau būtina paminėti - savaip žaviai inicijavus lūpų kontaktą, Dave veidą išvagojo tingi, miela ir iš dalies kvailoka šypsenėlė, kuri atsiranda tik natūraliai ir tik po tokių niekuo neišskirtinių veiksmų. Deja, ta pati išraiška, ne pirmos jaunystės vyrui numetusi bent dešimt metų, veide ilgai neužsibuvo. Yra tik vienas dalykas, kurio Gahan nekenčia labiau nei supratimo, kad netgi Dave gali kartais pamiršti apie pažadus žmonai ar fanams - visiškai nesvarbu kuriai pusei, skauda vienodai. Tačiau dar labiau erzina žmonių ir to priminimas - kad ir kaip švelniai tai padarė Satine, Gahan vis tiek iš dalies demonstratyviai užvertė akis, nebyliai pranešdamas apie tai, kaip tokios žmonos kalbos užknisa - vis dėl to lūpos buvo tikrai kietai sučiauptos, kad tai netyčia neišsprūstų tam tikrais garsais.
Po trumpos pauzės vėl išgirdęs Gahan balsą ir supratęs jos ištartus žodžius, vyras greit nuleido galvą į kur kas žemesnę merginą ir įsižiūrėjo į jos pakaušį. Rankos automatiškai nuslydo jai ant nugaros ir tokioje itin patogioje pozoje David užmerkė akis. Gal būt tai tebuvo tik neišpasakytas miego troškimas po ilgos nakties, o gal Dave iš tikrųjų pasiilgo per visus reikalus pamiršto šeimyninio džiaugsmo, bet jis tik nežymiai linktelėjo. David nebuvo tikras, jog Satine matė šį jo gestą, todėl, kad ir nelabai noriai, bet pravėrė burną.
- Gerai, - po trumpos pauzelės taip pat trumpai ištarė ir netgi šiek tiek susiraukė išgąsdintas savo vis dar kiek užkimusio balso, sutrikdžiusio tokią malonią tylą. Dar kiek padvejojęs, Dave dar kartą mintyse patvirtino šią idėją. Kad ir kaip vyrą graužė kaltė, kad jis negalės praleisti dar vienos dienos repetuodamas ir bandydamas ne tik būti legenda, bet ir pasiekti DAR daugiau, David kažkokiu būdu numalšino tą jausmą užgoždamas mintimi, jog tai būtina jo santuokai.
Atgal į viršų Go down
Natalie "Satine" Sayers

avatar

Pranešimų skaičius : 139
Join date : 2011-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   Antr. 01 11, 2011 6:53 am

Agnes pastebėjo, kad Dave atsakė nelabai noriai (ji dėl to visai nenustebo, nes puikiai žinojo mylimojo požiūrį į darbą ir jo pakeisti negalėjo). Nenorėdama mylimojo versti daryti tai, ko jis nenori ar kas ne itin patinka, moteris atsitraukė nuo Dave ir švelniai šyptelėjusi nelabai garsiai tarė:
-Nors iš tiesų.. jeigu nori, eik į darbą, Aš pabūsiu ir viena,-nusišypsojo ir švelniai pabučiavo jam į skruostą. Visai nesupyko dėl to, kad Dave veide įskaitė šiokį tokį nepasitenkinimą kai išgirdo jis išgirdo, kad teks visą dieną būti su žmona namie. Vėl atsitraukusi moteris švelniai paėmė jį už rankos ir nusivedė į miegamąjį. Įėjusi, paleido mylimojo ranką ir paprašė,-Jeigu eini į darbą, bent jau pamiegok, nors valandą. Prisimeni, ką tau sakė gydytojas? Tu nepamiegi tiek, kiek reikia, o ir fanas tu daug labiau patinki gyvas,-atsidususi moteris šyptelėjo Dave ir nuėjo į šalia buvusį vonios kambarį. Tenai nusiprausė, išsivalė dantis, susišukavo, pasitepė kūną kremu ir atliko dar keletą tokių kasdienių procedūrų. Grįžusi į miegamąjį Agnes nusivilko trumpus, ganėinai seksualius naktinukus ir padėjusi juos kažkur ant fotelio nuėjo prie spintos. Ją atidariusi greit susirado rūbus, tinkamus vaikščioti po namus, o ne eiti į gatvę, ji ganėtinai greit apsirengė ir pažvelgė į savo atvaizdą veidrodyje. NUbraukusi plaukus nuo akių Satine apsisuko, kad galėtų matyti Dave ir švelniai šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis   

Atgal į viršų Go down
 
Miegamasis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "Black Celebration - out of character" :: ` Useless-
Pereiti į: