Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...

Arctic Monkeys 29zrb5s
Arctic Monkeys 29ctoio
Arctic Monkeys E6573r
Arctic Monkeys Fwhy8p
Arctic Monkeys Bijoqp
Arctic Monkeys 2l48ww
Arctic Monkeys Vd0oki
Arctic Monkeys R8sdpv
Arctic Monkeys 2d01lwm
Arctic Monkeys 2w7qqrt

 

 Arctic Monkeys

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Arctic Monkeys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Arctic Monkeys   Arctic Monkeys Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 6:56 pm

Arctic Monkeys Arctic+Monkeys

Arctic Monkeys - 2002-aisiais susibūrusi alternatyviojo roko grupė iš High Green, Šefildo priemiesčio. Ją sudarė keturi nariai, susipažinę Stockbrige'o aukštojoje mokykloje: Alex Turner (pagr. vokalas, gitara), Matt Helders (būgnai, pritar. vokalas), Jamie Cook (gitara, pritar. vokalas) ir Andy Nicholson (bosinė gitara, pritar. vokalas), kurį 2006-aisiais pakeitė Nick O'Malley.
Grupė išgasėjo, kai 2006-aisiais jos debiutinis albumas "Whatever People Say I Am, That's I'm Not" tapo greičiausiai perkamu per visą Jungtinės Karalystės įrašų pardavimo istoriją. Tiesą sakant, taip nutiko, todėl, kad Arctic Monkeys puikiai išpouliariano savo demo abumą "Beneath the Broadwalk" socialiniame tinklalapyje Myspace nemokamai. Albumas susilaukė puikaus kritikų ir klasytojų įvertinimo, o pati grupė tais metais susižėrė daugybę apdovanojimų.
Prijungus naujam grupės nariui, jie išleido du taip pat, kritikų nuomone, neprastesnius albumus "Favourite Worst Nightmare" (2007) ir "Humbug" (2009). Dabar Monkeys įrašinėja naująjį albumą, kuris bus išleistas 2011-ųjų gegužę.

I Bet You Look Good on the Dancefloor
When the Sun Goes Down
Leave Before the Lights Come On
Brianstorm
Fluorescent Adolescent
Teddy Picker
Crying Lightning
Cornerstone
My Propeller
Atgal į viršų Go down
Matthew "Shadows" Sanders
Close your eyes, pay the price for your paradise
Matthew


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2011-01-08

Arctic Monkeys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arctic Monkeys   Arctic Monkeys Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 7:07 pm

Fluorescent Adolescent, When the Sun Goes Down, Teddy Picker ir kaip gi be Crying Lightning. (smirk) Jau seniai užsinešusi esu, bet vis neužbaigiu "When the Sun Goes Down" mokymosi. :D
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Arctic Monkeys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arctic Monkeys   Arctic Monkeys Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 7:34 pm

Aš vistiek tavim didžiuojuos, kad sugalovai jų dainą išmokt (sun) :D
Atgal į viršų Go down
Audrey "Dawn" Lithgow
boombox is not a toy.
Audrey


Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2011-01-08

Arctic Monkeys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arctic Monkeys   Arctic Monkeys Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 8:11 pm

Mano miailės. Dar vienos. Nesuskaičiuoju, kiek jų turiu, bet šitie, neabejotinai pirmieji :DDD O geriausių jų dainų taip ir neišsirenku ._.
Atgal į viršų Go down
https://amsterdam.forumlt.com
Sponsored content





Arctic Monkeys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arctic Monkeys   Arctic Monkeys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Arctic Monkeys
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "Black Celebration - out of character" :: ` Sexy Back-
Pereiti į: