rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...Share | 
 

 Baras

Go down 
AutoriusPranešimas
Natalie "Satine" Sayers

avatar

Pranešimų skaičius : 139
Join date : 2011-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Baras   Sk. 01 09, 2011 10:18 am

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Audrey "Dawn" Lithgow
boombox is not a toy.
avatar

Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2011-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 01 11, 2011 7:22 pm

Talilah įžengė į Redrum'o patalpą, kurioje buvo baras, lyg baisiai įžymi ar tiesiog gerbiama persona - akinanti ir nepakartojamą išvaizdą demonstruojanti mergina. Juk neveltui keletą valandų praleido namie, besiruošdama (t.y. tepliodama savo ir taip nuostabiai skaistų veidelį, besirinkdama seksualiausiai atrodančius drabužius ir bandydama iš savo plaukų išlipdyti meno šedevrą) šiam vakarui. Valdingai, lyg būtų klubo savininkė ar šiaip elitinė persona, apsižvalgo ir giliai įkvepia. Venom šiandien buvo sunki ir daug senų žaizdų užgavusi diena, tad mergina nesijautė taip puikiai, kaip norėjo ar turėjo jaustis. Deja, pareiga šaukė ir ji turėjo pasirodyti klube, o jeigu daro tokį žingsnį, reikia tam morališkai pasiruošti. Tad po didesnio įkvėpimo, neužilgo sekė ir lėtas iškvėpimas, ir Tali veidą padabino daili šypsena, kuri, deja, nereiškė nei džiaugsmo nei kokios kitos ypatingos emocijos.
Mergina žingsnis po žingsnio dėjo koja viena tiese, blizgindama akis į nuostabaus kūno ir išvaizdos savininkus, nesugebančius nusukti žvilgsnio nuo šios šviečiančios būtybės. Ji žaismingai prikando lūpą, kai vienas iš jų prisistatė arčiau, palikęs savo merginą stovėti vieną ir toliau keistai žiopsoti į juodu. Talilah lyg ir pažinojo vyruką (turbūt praleido vieną kitą audringą naktį su juo), bet paprasčiausiai metė jam šypsnį ir reikšmingą žvilgsnį, sakantį "ne dabar". Keletai sekundžių pabuvusi gailestinga, Lawson sunkiau atsiduso ir nudūrė žvilgsnį žemyn. Taip ėjo keletą sekundžių, kol suprato, kad atsidūrė ne kur kitur, o prie baro.
Padėjusi sėdimąją ant savo mėgstamiausios, rusva oda aptrauktos baro kedės, ji užmetė vieną koją ant kitos ir grakščiai alkūne pasirėmė į stalviršį. Akimis suradusi barmeną, pirštais parodė keletą ženklų, kurie reiškė, kad ji šiąnakt norėtų to paties, kaip visada - absento. Dar kartą permetė vietą akytėmis, lyg būtų ieškojusi kokio geriau pažįstamo, nei minėtasis vaikinas, veido. Nieko nepamačiusi tik suklapsėjo akytėmis ir žiopsojo į savo gėrimo gamintoją ir patį gaminimo procesą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://amsterdam.forumlt.com
Alison "VV" Mosshart
some people die just a little
sometimes you die by the drop


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2011-01-11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 01 11, 2011 7:47 pm

Į klubą, su labai pakilia ir žaisminga nuotaika įėjo Alison. Šioji, priešingai nei draugė, nė nesiruošė eiti kažkur į barą ir specialiai tam puoštis, ruoštis ir panašiai: jos svarbiausias stiliaus bruožas ir buvo frazė "cars, cigarettes & indie rock". Perfrazuota pačios VV, tiesą sakant, o originalą jau patys atspėkit. Taigi, Mosshart įžengė į barą su savo, kaip visada, nešukuotais juodais plaukais ir apsiavusi tokios pat spalvos netikros odos batais (netikros ne todėl, kad neišgali nusipirkti, o todėl, kad ji veganė yra), kurių vidun sugrūsti buvo tamsūs skinny džinsai. Krūtinė buvo uždengta jaguaro kailio rašto palaidine, kuri matėsi pro prasegtą, netikromis plunksnomis puoštą juodą striukę. Ant galvos jau spūksojo juodi akiniai nuo saulės, rankoje buvo tamsiai pilkos spalvos didelė rankinė.
Pasidairiusi po pastato vidų, Alyosha pagaliau išvydo savo draugę, kufri buvo išsipusčiusi taip, kad iš nugaros ją vargiai buvo galima pažinti. Kadangi po draugės sukelto dėeio, retais kuris pastebėjo Baby Ruthless, tad ši, pasinaudojusi proga ir neužimta kėde šalia Venom, gana greiu žingsniu nupūškavo prie josios ir klestelėo ant aukštos baro kėdės. Apsidžaiugusi, kad neapsimovė aukštakulnių, ir todėl, Talilah į ją neatkreipė dėmesio beeinant, labai speciailia atsikostėjo, įsisitebeilydama į barmeną.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Audrey "Dawn" Lithgow
boombox is not a toy.
avatar

Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2011-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 01 11, 2011 8:04 pm

Venom dar vis žiopsojo į dirbantį barmeną ir laukė savo vienos iš daugelio priklausomybių stiklinėje. Kai sulaukė garuojančios stiklinės prieš savo nosį, vergiškai pasižiūrėjo į žalsvą skystį ir šiek tiek virpančiomis nuo nekantrumo rankomis pagriebė stiklą. Tvirtai sukabinusi jį pirštais, pridėjo prie lūpų ir godžiai gurkštelėjo mažą gurkšnį. Pajutusi šilumą pilve ir smūgį į galvą, kuriuos sukėlė alkoholis, ji lengviau atsiduso ir iš malonumo keliom sekundėm užmerkė akis. Po tiek praėjusio laiko be jokių svaigiųjų gėrimų ir cigarečių, šis veiksmas buvo kaip viena koja patekti į rojų.
Ir štai, per visą tą malonumo bangą, ji nepastebėjo savo mylimiausios personos, atsisėdusios visai šalimais. Toliau siurbė vieną absento lašą po kito. Ir taip tik keletą minučių (įprastai viena stiklinė būna ištuštinama per keletą minučių ar netgi valandų, bet šis vakaras buvo ryškiai kitoks). Galų gale užbaigusi skystį, ji vėl sumosavo tuos pačius ženklus barmenui ir pareikalavo dar vienos porcijos.
Ir tik tuomet Talilah'os žvilgsnį užkliudė tokia pažįstama ir matyta poza sėdinti moteris. Drabužiai į akis krito tik kiek vėliau - šiaip ar taip, tai buvo dar vienas iš Alison išskirtinių ženklų.
- VV! - linksmai sušuko Venom. Jos veidelį pirmą kartą per visą šį ilgą vakarą nušvietė tokia nuoširdi šypsenėlė.
- Nesitikėjau, kad ateisi. O gal tu pastovi lankytoja?
Tali lūpas vėl iškreipė šypsnys - bet kiek kitoks, nei prieš tai buvęs. Šis reiškė, kad net ir bf su dar daug f, ne viską gali žinoti apie Aliošą. O kadangi Lawson buvo įtari mergina, jos smegenėlėse iš karto pradėjo suktis įvairios mintys apie alkoholizmą ir priklausomybes, kurių ne vieną pati turėjo. Akurat, nebus tokia vienintelė iš savo pažįstamų rato.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://amsterdam.forumlt.com
Alison "VV" Mosshart
some people die just a little
sometimes you die by the drop


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2011-01-11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 01 11, 2011 8:20 pm

VV tas keletas minučių praleido stresetiškai skrabendama nagais (deja, deja, labai trumpais, mat kitaip niekaip nepagrotų gitara) į medinį baro stalą. Nervinosi tiesiog.. labai ryškiai, liabai keista, kad barmenas nepastebėjo. Jiem čia reiktų ir antro.
Pagaliau prabėgums toms kelioms palaimingoms (bet jau Venom) minutėms, kolei mergina tuštino savo absentą, ir išgirdusi Talilah balsą, vos nuo kedės Mosshart nenudribo, vos šoko negavo, nes mąstė, kad teks laukti.. žyyyymiai ilgiau, bet šiaip ji susitvardė, nes tvirta kaip mūras buvo, tai nė nekrūptelėjo.
- Yawohl! - kažkokiu keistu, matyt, indėnų žodžiu pasisveikino su Lawson Alison, iškeldama vieną ranką savo krūtinės lygyje ir nuo jos atitraukė kokiais dvidešimt centimetrų, o kita ieškojosi cigarečių pakelio, kuris jau ėjo į pabaigą. Pagliau šį radusi, Baby Ruthless kita ranka ištraukė vieną cigaretę ir įsikišo dantyse. Padėjusi pakelį priešais save, ant baro, kad nereiktų ieškoti, prisidegė cigaretę ir prabilo:
- Nieeeet, ką tu! Šiaip ne taip radau kažkokį padoresnį barą Amsterdame, juk olandškai dar nelabai moku. Tik De Stijl žinau, - sukikeno, išpūsdama dūmus kiek tolėliau nuo abiejų bf(fffff, bla bla bla), kadangi suprato, kad jos draugė gali būt labai nepatenkinta, jei sugadins jos šukuosenos kvapą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Audrey "Dawn" Lithgow
boombox is not a toy.
avatar

Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2011-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Antr. 01 11, 2011 8:41 pm

Venom labai priekabiai spoksojo į VV ir sekė kiekvieną jos judesį. Kadangi buvo tikrai galvota moteriškė, ji pamatė, kad draugė tikėjosi iš jos daug lėtesnio gėrimo proceso, tad nejučiom žybtelėjo akutėm ir išlaikė tokį patį šypsnį lūpose.
- Eh, malonu girdėti, kad tik aš nusiritau iki tokio lygio.
Talilah pakraipė galvą ir sukikeno. Slapčia vylėsi, kad ne jai vienai tenka gydytis nuo alkoholizmo ir pastovaus barų lankymo. Ir žinoma, kai ji pamatė cigarečių pakelį Mosshart rankose, josios delnai vėl suvirpėjo. Šiaip ne taip pasistengė susitvardyti, kad negriebtų tų aromatingų ir dailių "lazdelių" sau į nagus ir neprisidegtų visų iš karto. Po ilgokos pauzės, pratarė:
- Tau gerai, kad bent tiek moki. O aš, kaip matei ir jeigu matei, su barmenu šnekuosi ženklų kalba. Gerai, kad tas pats pasitaikė kaip ir pirmąjį vakarą. - nejučiomis suraukusi antakius, ji labiau pasisuko į bf ir jos akys vėl užkabino cigaretes. Krenkštelėjusi nusuko žvilgsnį link vieno daromo kokteilio ir užsižiopsojo į jį keliom gerom minutėm. Tai Lawson veikė raminančiai - reabilitacijos centre ji išmoko medituoti ir patraukti mintis nuo savo priklausomybių.
- Tarp kitko, vaišinkis, moku aš. Labai jau senai matėmės. - dar pridūrusi paskutinį sakinį, Tali gūžtelėjo petukais. Ir tada jos penktasis ar šeštas ar balažin kelintasis pojutis suveikė, kai absentas vėl atkeliavo pas ją. Ši greitai sugriebusi stiklinę, stipriai suspaudė ją ir vienu mauku užsivertė viršum savęs. Pusė turinio subėgo į gerklę ir pasiuntė nuostabu šiurpuliuką per kūną.
- O dabar, prašau išsamų pasakojimą, kaip tau sekėsi iki... let's say, iki dabar. - mergina suklapsėjo akytėmis ir pasitaisiusi šukuoseną koketiškai nužvelgė seną, bet dar patraukliai atrodantį vyruką, einantį pro šalį.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://amsterdam.forumlt.com
Alison "VV" Mosshart
some people die just a little
sometimes you die by the drop


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2011-01-11

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Tr. 01 12, 2011 6:00 pm

- Ką čia nusikalbi, aš is dar nepakilau nuo buvusio savo lygio: na, gal alkoholio kiekiai mažesni, visgi senstu jau. Bet cigarečių niekad neatsisakau, as you can see, - nusišypsojusi savo draugelkai forevar, Mosshart jau tuo tarpu labai ją įtartinai nužvelgė. Nemanė, kad tie žodžiai apie "tokį lygį", buvo pagįsti, bet suprato, kad klydo.
- Taaaaip, labai naudingi žodžiai. Artikelis ir žodis, kažką reiškiantis Georgiui Armaniui. Oh fuck, jis ne gi olandas. Taip, nevertingi žodžiai, laaabai nevertingi, - trenkusi sau per kaktą, šitaip ji parodė, kad pyksta ant savęs ir savo labai erzinančių negabumų kalboms. - Tikrai bandei su juo kalbėtis angliškai? - pasitikslino Alison, mat šioi nelabai tikėjo, kad tankiausiai apgyvendinta Europos ne nykštukinė valstybė yra tiek neišprususi. Juk kažkas tikrai iš tokios galybės žmonių privalo mokėti anglų kalbą, bent ji jau taip manė.
- Iki dabar... god, galėai paklausti, kaip sekėsi... let's say, per pirmąjį mėnesį. Man išgėrus liežuvis atsiriš ir taip.. - nutęsusi paslaptingai ir šiurpiai ištartą sakinį, ji galop atsiduso.- Okhay, bet smulkiai nepasakosiu. Tu galėsi klaust, kai išklausysi, - paliksėjusi galva, VV surynė jau surūkytą cigaretę į stalą ir vėl atsigrįžo į Venom.
- Well, įrašiau albumą su TyDyDabaljū, - sutrumpinusi grupės pavadinimą į iki trių raidžių, Baby Ruthless tęsė toliau. - Ir su aistour'inau, - daaar palinksėjo galva. - Nesenai baigėm albumą su Hince'u, kuris jau baigtas.. ir vioila! - aš kažkaip atsiduriu čia, Amsterdame, - pagūžčioja petukais Alyosha, lyg pati nesuprasdama savęs. - Bet ką gali žinoti, turbūt teks vėl greitu metu kraustytis, nežinau.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Casandra "Cassie" Ventura

avatar

Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2011-01-16
Age : 32
Miestas : Amsterdam

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 4:32 pm

Ateina ir atsisėda prie baro, užsisako martinio ir po truputį geria.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 4:50 pm

Prie įėjimo į barą staigiai sustabdęs savo motociklą, kuriuo, kaip visada, lėkė velnišku greičiu, vyras nusiėmė šalmą ir jį padėjęs ant transporto priemonės sparčiu žingsniu įėjo į vidų. Nepaisydamas ženklų, sakančių, jog rūkyti čia draudžiama, pakeliui link baro išsitraukė cigaretę ir ją prisidegęs prisidėjo prie lūpų. Praeidamas pro iš matymo pažįstamą apsauginį jam nežymiai linktelėjo pasisveikindamas, o tas savo ruožtu suvaidino, kad nemato cigaretės Mike dantyse. Pagaliau pasiekęs barą, Mayer mostelėjo barmenui prieiti ir šiam teikusis tai padaryti trumpai tarstelėjo "kaip visada", kas reiškė, kad jis užsisako dvigubą viskio su ledu. Laukdamas, kol gėrimas bus atneštas, Michael nužvelgė visus čia susirinkusius ir jau buvo besusitaikąs su mintimi, jog šiandien gerti teks vienam, kai žvilgsnis užkliuvo už visai netoli sėdinčios Cassie. Vos įžiūrimai šypsenėlei papuošus vyro lūpas, jis paėmė ką tik atneštą gėrimą ir nuėjo tiesiai prie merginos.
-Seniai matyta,- ištarė praleisdamas pasisveikinimo dalį ir net neklausęs leidimo įsitaisė ant kėdės šalia Venturos.- Tu čia viena?- paklausė ir demonstratyviai apsidairė, tarsi ieškodamas kokio nors jos palydovo ar draugių pulkelio. Nebuvo pratęs matyti Casandrą geriant vieną. Paskutinį kartą įtraukęs jau beveik surūkytos cigaretės, Michael ją užgesino į barą ir kažkur numetė, laukdamas merginos atsakymo į jo klausimą.
Atgal į viršų Go down
Casandra "Cassie" Ventura

avatar

Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2011-01-16
Age : 32
Miestas : Amsterdam

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 4:55 pm

Sėdėjo ir gėrė martinį kol pamatė prie jos prieinantį vaikiną.Iš pradžių pagalvojo jog čia toks pat tipinis vaikinas kuris tik ir taikosi su ja pabendrauti, o paskui įsiversti į lovą todėl stengėsi nekreipti į jį dėmesio, bet vos jam priėjus ir prašnekus ji pažino vyruką einantį link jos.Staiga išsišiepė ir atsisuko į jį.
-OMG ką matau,-nusijuokia
-Tu taip pat seniai matytas,-šypsosi
-Žinau, kad keista, bet viena,-sukikena
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 5:12 pm

Nugara atsirėmęs į barą, Michael keliais gurkšniais nugėrė maždaug pusę jam atneštos gėrimo stiklinės ir kelias akimirkas pasimėgavęs skoniu pažvelgė į šalimais sėdinčią Casandrą. Vargiai beprisiminė, kada paskutinį kartą leido su ja laiką, o tiksliau kada paskutinį kartą su ja gėrė, nes daugiausia tokia veikla jiedu ir užsiimdavo susitikę. Akimis perbėgęs nuo dailaus merginos veidelio iki jos vilkimos bliuzkutės, kokia sekunde ilgiau nei reikėtų užlaikė žvilgsnį ties iškirpte ir galiausiai vėl pažvelgė Cassie į akis.
-Tu kaip visada atrodai nuostabiai,- pareiškė, kaip visada nei iš balso nei kokiu kitu būdu neleisdamas suprasti, ar tikrai taip mano, ar tik šiaip flirtuoja. Nelaukdamas kokio nors merginos atsakymo į komplimentą, kurį iš Michael lūpų išgirsti galima tik labai retais atvejais, vyras baigė stiklinėje buvusį viskį ir pastatė ją ant baro. Reikšmingai pažvelgęs į barmeną, vėl išsitraukė cigarečių pakelį ir prisidegęs jau antrą per kokias tris minutes nuodų pagaliuką prisiminė elementarų mandagumą.
-Tikiuosi, nieko tokio jei rūkysiu?- paklausė, tačiau net nelaukdamas pašnekovės atsakymo prisidėjo cyzą prie lūpų. Giliai įtraukęs, po akimirkos išpūtė dūmus ir paėmęs paslaugaus barmeno jau pripildytą stiklinę gurkštelėjo stipraus gėrimo.
Atgal į viršų Go down
Casandra "Cassie" Ventura

avatar

Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2011-01-16
Age : 32
Miestas : Amsterdam

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 5:28 pm

Nužvelgė jį nuo galvos iki kojų vis prisimindama kaip būdavo linksma šėlti su Michael klube ir nusigerti iki žemės graibymo kol galiausiai pats nebesuprasdavai ką darai ar sakai.Baigusi savo martinį pastato taurę ir pažiūri į barmeną, o tas kaip šuniukas tuoj pat atneša naują martinio taurę ir padeda tiesiai prie Cassie akis.
-Ačiū, beje ir pats atrodai ne ką blogiau,-pasakė komplimentą ir jam kurių iš jos taip pat dažnai neišgirsi
-Ne nieko prieš, o tuo labiau, kad jau pradėjai rūkyti,-nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 5:46 pm

-Hm, ačiū,- ištarė merginai pasakius atsakomąjį komplimentą. Maiklui, tiesą sakant, komentarų apie jo išvaizdą net nereikėjo, jam narciziškumo užteko kad pats kuo puikiausiai žinotų, kaip gerai visada atrodo. Išgirdęs kiek pavėluotą ir jau beveik nieko nereiškiantį Cassie atsakymą, gi pats klausimas buvo beveik retorinis ir veikiausiai net susilaukęs neigiamo atsakymo Michael cigaretės būtų neužgesinęs, vyras kreivai šyptelėjo. Leisdamas įsivyrauti tylai, kuri Casandrai galėjo pasirodyti nejauki ir reikalaujanti kokio nors užpildymo kalbėjimu, Mayer neskubėdamas ištuštino ir antrąją viskio stiklinę. Neatrodė nors kiek apsinešęs, turbūt todėl, kad jo organizmas prie viskio buvo įpratęs ir toks menkas alkoholio kiekis nedarė jokios įtakos.
-Šiandien ketini gerti iki baltų arklių stadijos ar tik šiek tiek apsisvaiginti?- pasidomėjo galų gale nutraukdamas kelioliką sekundžių trukusią tylos pauzę. Turbūt labiau norėjo kad mergina pasirinktų pirmą atsakymo variantą, nes pats ketino iki nakties nusitašyti kaip reikiant. Buvo klaikiai nuobodu ir gėrimas atrodė vienas tinkamiausių laiko praleidimo būdų, o gėrimas su taip seniai matyta sugėrove, aišku, buvo dar geriau.
Pasukęs galvą ir metęs netoliese besisukinėjančiam barmenui įsakmų žvilgsnį, tarsi būtų jo viršininkas o ne paprastas klientas, Michael akimis sugrįžo prie Venturos veido, nes miglotai suvokė, kad kalbantis mandagu būtų žiūrėti pašnekovui į akis, o ne kur nors į šalį. Į mandagumo taisykles jam paprastai būdavo nusispjaut, tačiau bendraudamas su draugais, kurių turėjo ne tiek jau ir daug, dėdavo šiek tiek pastangų kad atrodytų visai mielas vyrukas.
Atgal į viršų Go down
Casandra "Cassie" Ventura

avatar

Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2011-01-16
Age : 32
Miestas : Amsterdam

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 5:52 pm

Sėdėjo ir po truputį gėrė martinį vis nuo akių patraukdama krentančius plaukus.Jam nutilus ji pasijuto šiek tiek ne jaukiai, nes tyla nebuvo jos pats mėgstamiausias dalykas ir jau norėjo žiotis ką nors sakyti, tačiau nesuspėjo, nes buvo aplenkta.
-Manau, kad rinksiuosi pirmą variantą, nes visai pamiršau tuos baltų arklių laikus, o dar ypač su tavim,-kilstelėjo antakius
-O be to ir šiaip šitas būdas geriausiai atpalaiduoja ir nors vienam vakarui atjungia nuo kasdienio gyvenimo,-atsigeria martinio
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 6:07 pm

Patenkintas dėl merginos atsakymo apie šio vakaro planus, Mike, kurį laiką žiūrėjo į Casandrą, glaudžiančią savo putlias lūpas prie rankoje laikomos stiklinės su gėrimu.
-Na, tokiais kiekiais kaip tu geri dabar nepasigersi iki rytojaus,- pranešė, stebėdamas kaip ji pamažu gurkšnoja martinį, tarsi iš vis nemokėtų gerti.- Gal tau užsakyti ko nors stipresnio? Viskio, vodkos, tekilos? Nes atrodo, kad pamiršai kaip reikia gerti,- ištarė gana nežymiu šypsniu parodydamas, kad jo žodžiai tėra erzinimas, o ne priekaištavimas dėl tokio lėto jos žingsniavimo nusilakimo link. Vis dėl to, ta dalis dėl kokio nors alkoholinio gėrimo užsakymo nebuvo kvailas pajuokavimas, Michael kalbėjo visai rimtai. Tai įrodydamas, mostu pašaukė barmeną ir šiam sustojus prie jų pažvelgė į Cassie.
-Taigi, ką tau užsakyti?- paklausė kalbėjimo metu užgesindamas cigaretę, apie kurią mėtydamas Cassie pastabėles jau buvo visai pamiršęs, ir nuorūką vėlgi numesdamas kažkur ant žemės, tarsi visos klubo grindys būtų didžiulė peleninė.
-Ir dar... nepakeitei gyvenamos vietos, adresas vis dar tas pats?- pasitikslino laiku susivokęs, kad tokia informacija išties pravers, kai reikės Venturą partempti namo. Abejotina, ar išgėrusi tiek alkoholio, kiek vyras planavo jai šį vakarą sugirdyti, ji prisimins savo vardą, ką jau kalbėti apie namų adresą ar buto numerį. O jos palikti šioje vietoje Mayer tikrai nebūtų galėjęs, gi ji vis dėl to viena iš saujelės jo turimų draugų, o su draugais šitaip kiauliškai Mike tikrai nepasielgtų.


Paskutinį kartą redagavo Michael "Mike" Mayer, Pir. 01 17, 2011 6:16 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Casandra "Cassie" Ventura

avatar

Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2011-01-16
Age : 32
Miestas : Amsterdam

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 6:14 pm

išgeria martinį.
-Aš ką tik pagalvojau apie tą patį,-nusijuokia kai jis pasako apie jos gėrimo tempą kuris išties buvo lyg grindimis šliaužiančio vėžlio.
-Manau norėčiau...,-padeda tuščią martinio taurę ir bando sumąstyti ko ji šiuo metu norėtu.
"Vodka netinka - neskanu, degtinė - lyg ir tas pats kaip vodka todėl taip netinka, o viskis skamba visai neblogai",-pagalvoja ir pasisuka į jį
-Hmmm...Norėčiau viskio su ledu,-pasako barmenui
-Kol kad ne ir artimiausiu metu neketinu keisti,-patvirtino jog gyvena vis dar ten pat
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 6:33 pm

Priėmęs merginos užsakymą, barmenas jau sukosi eiti, tačiau Michael jį laiku sustabdė pamąstęs, kad labai jau dažnai jie turės kviestis tą vaikinuką, jei kiekvieną kartą užsisakys tik po stiklinę viskio. Nekreipdamas dėmesio į nepatenkintą kitų žmonių burbėjimą, mat barmenas daugiausia kreipė dėmesį į Mayer ir Venturą, turbūt žinodamas kad Maiklą erzinti pavojinga, vyras užsakė iš karto du butelius viskio, gana neįprastą užsakymą palydėdamas keletu stambių kupiūrų, kurias numetė ant lygaus baro paviršiaus. Nebuvo įsitikinęs, kad sugebės atskaičiuoti reikiamą kiekį pinigų kai kraują skalaus trys ar keturios promilės alkoholio.
-Tada tiesiog puiku,- pareiškė atsisukdamas į Cassie ir pratęsdamas prieš keliasdešimt sekundžių nutrauktą jų pokalbį, kurio pabaigą abejotina ar mergina dar prisiminė. Pasirausęs kišenėse, Mike vėl išsitraukė cigarečių pakelį ir jį atidarė. Net neskaičiuodamas suprato, kad liko maždaug dešimt cigarečių, o tai reiškė, jog liko per mažai, nes daugiau jis su savim pasiėmęs nebuvo. Prisidegęs nikotino prisotintą pagaliuką, Michael atkišo pakelį ir Casandrai, suprasdamas, kad bent jau mandagumo dėlei reikėtų pasiūlyti ir jai.
-Nori?- paklausė. Nelabai beprisiminė, ar mergina rūko ar ne, nes tokie nereikšmingi faktai jo nė kiek nedomino. Laukdamas, kol Ventura išsitrauks vieną vėžį varantį pagaliuką arba atsisakys malonumo parūkyti, Mayer ranka, kuria laikė pridegtą cigaretę, paėmė pustuštę viskio stiklinę ir pabaigęs joje buvusį skystį pastatė ją atgal. Pažvelgęs į barmeną, kuris kaip tik atnešė užsakytus du viskio butelius ir paėmė nuo stalo tikrai kur kas didesnę sumą pinigų, nei jie kainavo, Mike akimis sugrįžo prie Cassie.
Atgal į viršų Go down
Casandra "Cassie" Ventura

avatar

Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2011-01-16
Age : 32
Miestas : Amsterdam

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Pir. 01 17, 2011 6:42 pm

Sėdėjo ir klausėsi barmeno ir Michael'o pokalbio.Vos baigus jiems kalbėti nusekė barmeną akimis ir atsisuko į Michaeil'ą, o kai barmenas atnešė du butelius viskio jai vos akis neišsprogo ant kaktos, tačiau spėjo susivaldyti.
-Rūkai kaip kaminas,-nusijuokia
-Bet vienos neatsisakysiu ir aš,-kilstelėjo antakį ir pasiėmė vieną cigaretę
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 
Baras
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "Pay The Price For Your Paradise - Amsterdamas" :: ` Party Poison-
Pereiti į: