rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...Share | 
 

 Lynx

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Lynx   Antr. 01 18, 2011 4:23 pm


------------------------------------------------------------
Pagrindinė info
------------------------------------------------------------

 • Pilnas vardas, pavardė. Odette Lauren Lynx
 • Pravardės. Dust pravardė merginai prilipo dar tada, kai ji gatvėje prekiavo nedidelėmis narkotikų dozėmis, mat žargonu vienas iš daugelio įmantrių heroino pavadinimų yra būtent 'Dust'. O kreiptis į šią merginą kokiu nors jos vardo sutrumpinimu nepatartina, nes Lynx negali pakęsti kai kas nors darko jos vardą.
 • Lytis. Moteriška.
 • Amžius. Dvidešimt devyneri metai.
 • Gimimo data. 1981 metų gruodžio 15.
 • Užsiėmimas. Vienos galingiausių rusų mafijos šnipė ir gaujos, prekiaujančios narkotikais, sprogmenimis, žmonėmis bei padirbinėjančios pinigus vadė.
 • Trumpa istorija. Kiek prisimena, jau būdama trejų metukų žinojo, jog žmonės, su kuriais auga, nėra jos tėvai, tik globėjai. Jie nerodė mergaitei didelės meilės, kas turbūt ir padėjo pamatus jos dabartiniam charakteriui. Vėlesniais savo gyvenimo metais mergina sužinojo, jog jos tikrieji tėvai priklausė mafijai, buvo baisiai prisidirbę ir juos nužudė praėjus kelioms savaitėms nuo Odettes gimimo. Būdama kokių septynerių ar aštuonerių metų mergaitė jau kai kuriais charakterio bruožais, tokiais kaip santūrumas, atkaklumas ir taktiškumas priminė suaugusiąją, ir jos įtėvis nusprendė tai išnaudoti. Vertė vaiką sportuoti, kas, laimei, jai patiko, po to mokė valdyti įvairius ginklus, kontroliuoti emocijas. Kai globėjai žuvo per avariją, tolesnį merginos mokymą perėmė šeimos draugai, kurie, pasirodo, kaip ir Odettes tėvai priklausė mafijai. Norėdami patikrinti jos apsukrumą, iš pradžių prijungė prie vienos iš mafijai priklausančių gaujų, užsiiminėjančia smulkiais nusikaltimais, tokiais kaip narkotikų platinimas. Išbandymą išlaikiusi kuo puikiausiai, mergina buvo ir toliau mokoma, tik dabar jai jau skyrė ypatingą dėmesį. Būdama devyniolikos ji nužudė žmogų ir tokiu būdu įrodžiusi, kad sugeba vykdyti įsakymus ir nepasižymi dideliu jautrumu, buvo priimta į pačią mafiją. Per kelerius metus užsitarnavusi pagarbą ir pasitikėjimą, gavo užduotį persikelti į Amsterdamą ir čia domėtis nusikalstama veikla užsiimančiomis vietinėmis gaujomis. Apsigyvenusi šiame mieste ir pasikeitusi rusiškus savo vardą bei pavardę, netrukus gavo leidimą suburti savą gaują, ką ir padarė. Iki šiol sėkmingai sukasi nelegaliame narkotikų, sprogmenų, padirbtų pinigų etc. versle.


------------------------------------------------------------
Charakteris
------------------------------------------------------------

 • Mėgiami dalykai. Nuo paauglystės mėgo aktyvią fizinę veiklą ir greitį, išbandė daugybę sporto šakų ir itin pamėgo automobilių bei motociklų lenktynes, jodinėjimą, alpinizmą, aikido. Būtų nuodėmė į šios merginos mėgiamų dalykų sąrašą neįrašyti ir ginklų, ypač šaunamųjų, kuriuos ji perka su tokiu pat džiaugsmu ir aistra kaip kitos moterys drabužius per išpardavimą. Kiti, ne tokia svarbią merginos gyvenimo dalį užimantys pomėgiai, yra įvairūs alkoholiniai gėrimai (škotiškas viskis, raudonas vynas - ypač), tačiau juos jau greičiau kolekcionuoja nei geria; taip pat sunki muzika, nuolatos skambanti merginos namuose kai tik ji juose apsireiškia; ir dar - su paskutiniuoju minėtu pomėgiu labai susijęs grojimas elektrine gitara, kuri, deja, vis rečiau bebūna ištraukiama iš dėklo.
 • Nemėgiami dalykai. Banalybės, sentimentalumas, blizgus shit, įkyruoliai, pernelyg pasikėlę žmonės, silpnavaliai, ištižėliai, drybsojimas nieko neveikiant, flegmos. Niekina pilką masę, t.y. tuos, kurie aklai paklūsta taisyklėms, neturi savo nuomonės arba jos nereiškia. Taip pat jaučia moterišką antipatiją visokiems šlykštiems padarams, tokiems kaip žiurkės, tačiau nešoka ant kokio baldo pamačiusi pelę, jau greičiau suraukia nosytę ir suburba "eww".
 • Baimės. Per gana trumpą savo gyvenimėlį tiek visko patyrė, kad abejotina, ar iš viso sugeba jausti tokį dalyką kaip baimė.
 • Stiprybės. Puikus fizinis pasirengimas - lankstumas, jėga, vikrumas ir t.t., užgrūdintas charakteris, išugdyta valia bei ištvermingumas, gebėjimas išsisukti iš kebliausių situacijų
 • Silpnybės. Nežinia, ar Odette turi kokių nors silpnų vietų ir ar yra dalykų, kuriems negalėtų atsispirti. Vienas iš nedaugelio jos trūkumų galbūt yra kantrybės stoka bendraujant su žemo intelektualinio lygio, flegmatiškomis būtybėmis. Nemėgsta kartoti du kartus to paties, ir kai reikia tai daryti susierzina.
 • Seksualinė orientacija. Visiškai straight, be jokių nukrypimų ne ten kur reikia.
 • Charakterio, temperamento bruožai. Nuo pat mažumės pasižymėjusi vaikams nebūdingais tvirto charakterio bruožais, globėjų iniciatyva buvo auklėjama tarsi karo mokykloje, o tai labai padėjo ugdant valią, fizinę bei psichologinę ištvermę, proto aštrumą. Pratinta per daug niekuo nepasitikėti ir neprisirišti, ji į visus naujus pažįstamus žiūri įtariai ir dažniausiai neužmezga artimų draugysčių, taip ir neplėsdama draugų rato. Savo darbą dažnai iškelia aukščiau asmeninio gyvenimo, kurio beveik ir neturi, o tai byloja kad mergina yra darboholikė. Nėra viena iš tų, kurie mėgsta bendravimą ir bijo pasilikti vieni, jau greičiau mėgsta vienumą ir tik retais atvejais užsimano su kuo nors pabūti. Tačiau yra išsiugdžiusi blogą įprotį savo norų nepaisyti, todėl dažniausiai ir lieka nuošaly nuo visų, tarsi kokia atsiskyrėlė, ir daugiausia leidžia laiką su nusikalstamo pasaulio atstovais.


------------------------------------------------------------
Išvaizda
------------------------------------------------------------

 • Plaukai. Šviesūs, blondiniški.
 • Akys. Mėlynos.
 • Ūgis, svoris. 170 cm, 55 kg.
 • Tatuiruotės. Nerasta.
 • Randai. Nerasta.

Atgal į viršų Go down
 
Lynx
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "Black Celebration - out of character" :: ` Useless-
Pereiti į: