Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...

Tankmė 29zrb5s
Tankmė 29ctoio
Tankmė E6573r
Tankmė Fwhy8p
Tankmė Bijoqp
Tankmė 2l48ww
Tankmė Vd0oki
Tankmė R8sdpv
Tankmė 2d01lwm
Tankmė 2w7qqrt

 

 Tankmė

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Natalie "Satine" Sayers

Natalie


Pranešimų skaičius : 139
Join date : 2011-01-08

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 10:56 am

Atgal į viršų Go down
MEGAN "FOXY" FOX
that was yesterday, yesterday is over, it's a different day
MEGAN


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-12
Age : 37

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 6:23 pm

Lėtais žingsniais eina vis gilyn į mišką. Kažkaip gal ir keistai nuskambės,nes tokia mergina kaip ji turėtų lyg ir pirmenybę teikt klubams ir panašioms vietoms, bet Megan rinkdavosi gryną orą. Gamta merginai labai padėdavo sudėliot visas mintis į reikiamus stalčiukus ir galų gale tiesiog atsipalaiduot. Po kokios valandos vien tik ėjimo trumpam stabteli ir apsidaito, užverčia galvą viršun išgirdus varnų klyksmus virš medžių.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 53
Miestas : Amsterdam

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 6:28 pm

Atbega Moodis truputi nervuotas jog pavelavo ir dama priverte jo laukti.
dabar jam tokia nuotaika jog daug geriau praleis daugybe laiko gamtoje negu bastysis po klubus, visgi sentave spaudzia.
pamates Megan eina prie jos.


(kazka mandro meginau sugalvoti parasyti, bet man dar sunkus tas rpg gyvenimas:D)
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
MEGAN "FOXY" FOX
that was yesterday, yesterday is over, it's a different day
MEGAN


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-12
Age : 37

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 6:31 pm

(nieko nieko viskas ok. ;D apsiprasi. ;D)

užsižiūrėjus į dangų net negirdi kaip kažkas artėja link jos, stovi kiek užsisvajojus. Apsikabina sabe rankom per leimenį,kai papučia stipresnis vėjas. Mergina dar žengia pora mažų žingsniukų priekin galvodama kur tas Davidas taip ilgai.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 53
Miestas : Amsterdam

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 6:35 pm

Moodis eina trypciodamas lyg drambliukas, noredamas atkreipti i save demesi ir galvoja kaip Megan dar jo nepamate. pagaliau pasiekes savo tiksla- Megan, kuria apkabina ir sukteli:
- SPEK KAS!
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
MEGAN "FOXY" FOX
that was yesterday, yesterday is over, it's a different day
MEGAN


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-12
Age : 37

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 6:37 pm

Kadangi buvo užpulta visiškai iš pasalų iš kart krūpteli apkabinta ir giliau įkvėpia jau norėdama rėkt. Bet greit mintyse nuskanus balsą ir kvapą suprato, kad tai tas ko ji taip laukė. -ne nu tu duodi..,-dar vis amo neatgauna. -dar sekundė ir apalpus būčiau gi..,-mikliai persisuka, kadbūtų veidu į vyrą ir galiausiai išsišiepia. -Davidai,-apsikabina priglausdama savo skruostą prie jo.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 53
Miestas : Amsterdam

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 6:40 pm

- Jeigu butum apalpus as tave buciau sugaves, - ziuri selmisku zvilgsniu i Lapute, ja apsikabines. - Gal einam kakzur pasislepti, nes as turiu vyno!?
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
MEGAN "FOXY" FOX
that was yesterday, yesterday is over, it's a different day
MEGAN


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-12
Age : 37

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 6:43 pm

-tai net neabejoju, kad būtum sugavęs, bet va.. ar atgaivinęs tai.. klausimas,-kalbėdama žaidžia žvilgsniukais truputį koketuodama. -tai ką žinai mano silpnybę vynui ir tuo naudojies?,-kilsteli antakį linksmai dar vis skanuodama vaikino akis. -o šiaip tai aš už,-paleidusi jo kaklą išorine delno dalimi perbraukia švelniai per skruostą.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 53
Miestas : Amsterdam

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 6:48 pm

- Aisku atgaivines buciau, visada nesiojuosi su savim mini vaistinele, tik niekam nesakyk! - zinau kaad, visos jus moterys turite aistra vynui. - gaila zvakiu nepaemiau ir dekio kad butu romantiska atmosfera. atsisesime ant mano striukes, o as paieskosiu kazko kas gerai dega ir sukursiu tau, mano Megan, Moodiska atmosfera!
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
MEGAN "FOXY" FOX
that was yesterday, yesterday is over, it's a different day
MEGAN


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-12
Age : 37

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 6:51 pm

klausos jo besišypsodama, stebi jo akis, lūpas, žodžiu visus krustelėjimus ir išraiškas. prikanda lūpą ir akimirkai nuleidžia akis. -man tik viskas ir striukė.. ir žemė.. galų gale juk nesu princesė, Moodi,-pakėlus savo šviesias akis į vaikiną nusišypso, švelniai rankomis perbraukus per jo pečius truputį atasitraukia. -na, robinzone, tai kur kuriamės??,-nusijuokia sudėdama rankas ant liemens ir apsižvalgydama.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 53
Miestas : Amsterdam

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 11:40 pm

pamato grazu auksta medi ir sako - eikime po juo isikurti. o dabar pasakysiu tai ka norejau, tu man esi princese ir as busiu tavo princas ant baltojo zirgo - selmisku zvilgsniu ziuri i Megan
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
MEGAN "FOXY" FOX
that was yesterday, yesterday is over, it's a different day
MEGAN


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-12
Age : 37

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 12:29 am

žvilgtelėjus į tą medį nusijuokia, kiek paeina link jo norėdama apžiūrėti tą vietą, galiausiai atsiremia nugara į medį. žiūri į D, klauso ką jis kalba. -eik jau prince tu prince... man iki princesės dar toli žinok.. nesu nei blondinė nei labai aukšta, nei dar kažkokia "princesiška",-prikandus lūpą šypsos, kažką kartu įtemptai dar ir galvoja stebėdama Moodį. -o..kiek dar pas tave yra tokių princesių?,-paklausia kilsteldama antakį. Kad išvengtų akių kontakto nusivelka megztuką ir pasitiesia jį šalia medžio, tuomet atsisėda.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 53
Miestas : Amsterdam

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 4:07 pm

- na nereikia cia remtis stereotipais, princeses gali buti visokios. sypteli ir mintyse megina suskaiciuoti princesiu skaiciu, bet galva ismeta errora ir atsakymas: - tu tik viena princese, kitos man tarnaites! padeda striuke savo ant zoles, atsiseda ir atsigula ziuredamas i medzio lapus.
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
MEGAN "FOXY" FOX
that was yesterday, yesterday is over, it's a different day
MEGAN


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-12
Age : 37

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 4:16 pm

klausosi jo stebėdama nuo vėjo šlamančius medžių lapus, kiek susigūžia, tada pasuka galvą į Moodį jau išsitiesusį ant žolės. -na.. gal tu ir teisus, stereotipai šiais laikais ir taip jau ima viršų,-ilgai tylėjusi atsako. -aai koks negeras tu, išnaudoji vargšas mergaites,-nusijuokia tyliai stebėdama jį, neilgai trukus ir pati išsitiesia ant žolės.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 53
Miestas : Amsterdam

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 5:06 pm

- taip, isnaudoju tas negeras mergaites o pacia geriausia laikau savo princese - sypsosi ziuredamas i ja. ikisa ranka i kisene, issitraukia cigareciu pokeli, isideda cigarete i burna ir ja uzsidega,
- nori?
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
MEGAN "FOXY" FOX
that was yesterday, yesterday is over, it's a different day
MEGAN


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-12
Age : 37

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 5:37 pm

susijuokia tyliai lėtai purtydama galvą. - o tu meilikaut moki, Moodi,-pasisukus į jį žiūri. -amm ne, nebenoriu vėl pradėt, nes žinau, kad esu silpnavalė,-žiūri į smikstančią cigaretę jo pirštuose. -žinai ko noriu..? vyno, sakei, kad turi,-net lūpas liežuviu suvilgo kiek iš tos laimės.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 53
Miestas : Amsterdam

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 5:59 pm

- zinau, neveltui as esu seksualusis Moodis. bet vyno turiu tik automobilyje, tai jeigu palauktum as ji atsinesciau!
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
MEGAN "FOXY" FOX
that was yesterday, yesterday is over, it's a different day
MEGAN


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-12
Age : 37

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 6:32 pm

-tik va bėda.. nepatinka man nieko su niekuo dalintis,-kilsteli antakį stebėdama jį, tuomet mikliai atsisėda. -a tai žinoma, palauksiu.. tik paskubėk.. jau temsta ir visa kita..,-nutyli, kad jai baisu kiek, žino, kad nė už ką neprisipažintų.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 53
Miestas : Amsterdam

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 7:51 pm

- bet gal lekiam pas mane i namus? nes temta ir siaip salta darosi. - o as gi turiu puiku silta dusa - ziuri selmisku zvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
MEGAN "FOXY" FOX
that was yesterday, yesterday is over, it's a different day
MEGAN


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2011-01-12
Age : 37

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 8:01 pm

pusiau šypteli išgirdus pasiūlymą, žvilgteli D pusėn. -važiuosiu tik dėl to, kad temsta,-pasako iškeldama pirštą ir nusijuokdama. Besistodama, nuo žemės greit pasiima megztuką.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 53
Miestas : Amsterdam

Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 8:21 pm

atsistoja ir sako - bent leidus butum tave pakelti.
nukeliauja su Megan pas ji i buta.
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
Sponsored content





Tankmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tankmė   Tankmė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tankmė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "The Sinner In Me - užmiestis" :: ` Night of the Hunter-
Pereiti į: