rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...Share | 
 

 Užtvanka

Go down 
AutoriusPranešimas
Natalie "Satine" Sayers

avatar

Pranešimų skaičius : 139
Join date : 2011-01-08

RašytiTemos pavadinimas: Užtvanka   Sk. 01 09, 2011 10:57 am

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Nicholas "Nikki" Sixx

avatar

Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2011-01-11
Age : 48

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užtvanka   Tr. 01 12, 2011 9:50 pm

Vienintelė vieta, kuri padėdavo Nikki nusiraminti, sukaupti mintis ir pasiglostyti širdį - užmiesčio užtvanka, su ypatingai ramaus paviršiaus vandens telkiniu. Tad ir šį ankstyvą, tačiau vis dar šilta vasara dvelkinatį rudenio vakarą, vyriškis atėjo prie savo mėgstamo akmens užtvankos pakrantėje ir apsidairė. Kartu, kaip ir dažniausiai jį galima pastebėti, nešėsi savo aplanką su eskizais bei tuščiais popieriaus lapais naujoms idėjoms kurti. Tai būtent ta vieta, kurioje gimsta Nikki Sixx idėjos, kurios netrukus virsta meno kūriniais ant dailaus (dažniausiai) kūno. Vieni nuostabiausių šedevrų puikuojasi ant švelnios ir gausiai "ištapytos" Kat Von D, moters, kuri nepalieka vyriškio minčių, odos. Ta jauna mergiotė, dėl kurios judviems teko ištverti skyrybas, tebuvo kvaila silpnumo akimirka. Bent jau jis taip manė. Išsitraukęs pora tuščių lapų ir įkvėpęs pilnus plaučius nesuteršto oro, Nicholas ėmė raizgyti popieriuje grafikos "dalykėlius", panosėje niūniuodamas "Life is beautiful" akordus, kuriuos galėtų sugroti pažadintas vidurnaktį.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Užtvanka   Kv. 01 13, 2011 1:37 pm

Kaip ir Nikki taip ir Kat ši vieta yra labai raminanti. Merginai patinka ateiti čia, žiūrėti į raibuliuojantį vandenį, klausytis paukščiukų čiulbėjimo, tik tai ją gali nuraminti. Todėl ir nekeista jog Kat pasirodo prie užtvankos. Šį kartą vilki šortukus, bei bliuskutę ir kedus, aišku tai jai neįprasta, bet čia jug nerėplios su aukštakulniais, visgi gaila jai kojų, nenori išsisukti kojytę. Priėjusi prie didelių akmenų lyg ir išgrsta kažkieno niūniavimą. Tikrai jai pasirodo girdėtas balsas, todėl nueina garso link ir pamačiusi Nikki net aitkeli, tikrai nesitikėjo jo čia pamatyti. Nieko nesakiusi tiesiog apsisuka ir ašarų pilnomis akimis kažkur nubėga. Supratusi jog pakankamai toli nubėgo, galiausiai sustoja ir sunkiai kvėpuodama atsisėda po medžiu ir atsiremia į jo kamieną. Dabar jos mintys sukasi tik apie Nikki, po šitiek laiko jį pagaliau pamatė. Prisiminusi senus laikus, o po to išsiskyrimą, apsiverkia, labai mylėjo jį, nors ir dabar dar myli.
Atgal į viršų Go down
Nicholas "Nikki" Sixx

avatar

Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2011-01-11
Age : 48

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užtvanka   Kv. 01 13, 2011 3:52 pm

Baigęs darbutis keletu grafitinių įnagių, Nikki, galop, atsidusęs vėl susikiša juos į aplanką. Po išsiskyrimo, net užtvanka nepadeda nusraminti ir visiškai užsimiršus atsiduoti savąjam pašaukimui. Skarelė, kurią ant kaklo ryšėjo vyriškis, keistai ir tikrai nemaloniai spaudė jam gerklę, tad ilgai nelaukęs greit ją nusirišo, ir tik tada suprato, jog gerklę spaudžia ne skarelė. Kažkas iš vidaus. Kylančio nuo pilvo apačios ir apgaubusio visas smegenas. Kilstelėjęs akis aukštyn, akių kampučiais spėjo užfiksuoti figūrą, kuri nuskuodė tolyn nuo pakrantės. Tokiu metu čia gali lankytis tik vienas žmogus. Be pačio Sixx, žinoma. Ilgai negalvodamas, Nikki pakilo nuo akmens, ir lėtai, bei patyliukais, tarytum liūtas, sėlinantis grobio, jis dairėsi po šalis, artėdamas link medžio, kurio šešėlyje sėdėjo Ji. Katherine... Velniai rautų, pats Nicholas gerai nežinojo, kaip labai jos pasiilgo. Nuo to laiko, kai jiedu išsiskyrė, praėjo nemažas laiko tarpas. O dabar vėl ją išvysti, nors ir iš labai toli, tai privertė vėl užvirti Nikki kraujui, kuris pulsavo ne tik venomis. Be menkiausio garselio, Sixx greitai atsidūrė kitoje medžio, po kuriuo sėdėjo Kat, pusėje ir giliai įkvėpęs, klausėsi graudaus Kath kūkčiojimo, kuris, tiesą sakant, spaudė vyriškio širdį, tačiau nieko ištarti nesugebėjo. Tiesiog negalėjo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
SvečiasRašytiTemos pavadinimas: Re: Užtvanka   Kv. 01 13, 2011 4:09 pm

Kat nei pajuto, nei šigirdo jog Nikki prisiartino. Dabar mintimis buvo kažkur šikeliavusi, tiksliau į tą dieną, kai Nikki pasakė jog susirado kitą merginą ir ją įsimylėjo, kažkokią dvidešimtmetę kvaišą. Tą dieną visas Kat pasaulis sugriuvo, juk ji labai mylėjo Nikki, galbūt norėjo susilaukti su juo vaikų, o vat jis susirado ir įsimylėjo kitą. Vis dar verkdama mintyse, kaip kokį video klipą, kartojo ir kartojo tą dieną. Po išsiskyrimo Kat sugebėjo numesti net dešimt kilogramų, prieš mažaug savaitę pradėjo normaliai valgyti, o dabar vėl pamatė Nikki, vėl nebevalgys ir verks dieną naktį. Ir vėl viskas išslydo jai iš po kojų.
Atgal į viršų Go down
Nicholas "Nikki" Sixx

avatar

Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2011-01-11
Age : 48

RašytiTemos pavadinimas: Re: Užtvanka   Kv. 01 13, 2011 4:30 pm

Neiškentęs vaizdinių, kurie lyg žaibo blyksniai perskrodė Nikki galvugalį, vyras apsisyko ir atsirėmęs į nelygų medžio paviršių pilvu, nuleido galvą žemyn, žiūrėdamas į Katherine pakaušį bei nugarą. Pats, matyt, nesuprasdamas savo veiksmų padarinių, iš lėto, tačiau tvirtai paglostė merginos petį, kaip visada darydavo anksčiau, kai ši pravirkdavo. Vyriškis nebegalėjo sau meluoti. Jis vis dar mylėjo šią nuostabią būtybę, nors ji galbūt kurpė galvoje fantastiškiausius planus, kaip jį nugalabyti.
- Katherine, - tyliai prabilo jis žemu balsu, ir pats išsigando tokio savo tono. Jis buvo visiškai nepanašus į tą, kuriuo kalbėjo pastaruosius penkerius mėnesius. Nikki pirštai paniro juoduose jos plaukuose ir pradingo, tarytum klampiajame smėlyje.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Užtvanka   

Atgal į viršų Go down
 
Užtvanka
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "The Sinner In Me - užmiestis" :: ` URA Fever-
Pereiti į: