rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...

Share | 

Pieva

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.

Pranešimų skaičius : 101

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pen. 01 14, 2011 3:44 pm

Išklauso jį ramiai, apsikabindama save per kelius, nes vėjelis tikrai ne mažas pakilo.
- Čia kažkas panašaus į undergroundines rock grupes? - šypteli klausiamai pažiūrėjus į jį, - Na, iš tiesų kai kurios itin populiarios dainos greitai pabosta, bet aš tikiu, kad daugelis žmonių klauso ir jūsų, kad ir retai išleidžiamus albumus, - šypteli, - Manau, kad žmonėms ir norisi kažko kito, nes šita visa siūloma pigi pop muzika tikrai įgrisus iki gyvo kaulo, - palinksi baigdama savo sakinį apie žmones, nors turbūt visa tai, galima pritaikyti labiau jai pačiai, nei visiems kitiems.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand

Pranešimų skaičius : 130

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pen. 01 14, 2011 4:42 pm

Išgirdęs pirmąjį sakinį, ar tiksliau - klausimą, Julian tyliai nusijuokia.
- Neee, mes nesam jau tokie ir undergoundiniai. Čia tokia.. tarkim pereinmoji stadija - žinomi, bet ne daugumai, - šyptelėjęs, paaiškina. Išklausęs merginos sakinį itin įdėmiai nuo vietos "aš tikiu", o išklausęs dar plačiau nusišypsojo - tai buvo nuošidžiaiusiai beveik nepažįstamos merginos ištarti žodžia jam. Na, ne tik jam, bet pasakė tik jam. Whatever. Pabaigęs klausytis, abejojančiai patraukė pečiais, ir nieko nebeatsakė. Dabar klausėsi tik vėjo, įsisukusio tarp didelio medžio šakų ir beviltiškai taip garsiai ūžaujančio tenais.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.

Pranešimų skaičius : 101

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pen. 01 14, 2011 5:52 pm

L negalėjo teigti, kad viską labai gerai ir tiksliai suprato, bet esmę pagavo. Tai tik linktelėjo su šypsena veide, o kai pamatė Ian'o plačią šypseną nesusilaikius tyliai susijuokė ir dar akimirką jį stebėjus su ta pačia šilta šypsena pasisuko į sceną nuo kurios vėjas nešiojo dulkes. Šita akimirka Leight priminė seną, apleistą, niekam nereikalingą pastatą, nes, rodos, seniai čia kas ir bekoncertavo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   

Atgal į viršų Go down

Pieva
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2