Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...

Justin "JT" Timberlake 29zrb5s
Justin "JT" Timberlake 29ctoio
Justin "JT" Timberlake E6573r
Justin "JT" Timberlake Fwhy8p
Justin "JT" Timberlake Bijoqp
Justin "JT" Timberlake 2l48ww
Justin "JT" Timberlake Vd0oki
Justin "JT" Timberlake R8sdpv
Justin "JT" Timberlake 2d01lwm
Justin "JT" Timberlake 2w7qqrt

 

 Justin "JT" Timberlake

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Matthew "Shadows" Sanders
Close your eyes, pay the price for your paradise
Matthew


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2011-01-08

Justin "JT" Timberlake Empty
RašytiTemos pavadinimas: Justin "JT" Timberlake   Justin "JT" Timberlake Icon_minitimePir. 01 10, 2011 12:19 pm

Justin "JT" Timberlake Justin_timberlake_09

Pilnas vardas, pavardė
Justin Randall Timberlake
Pravardės
JT, Justified.
Lytis
Viriukas
Amžius
29 metai
Gimimo data
1981-ųjų sausio 31-oji
Užsiėmimas
Aktorius, dainininkas, prodiuseris, šokėjas, verslininkas ir dar DAUG visko darantis vyras
Trumpa istorija
Gimė už Atlanto. Jau dvylikos metų pradėjo vaidentis įvariose Disney programose, turėjo mylinčius tėvus, kurie jį visur ir nutempdavo. JT buvo išlepintas, ištroškęs dėmesio ir šlovės, be galo ambicingas. Turbūt dėl šitos priežasties jis spjovė į projektą N'Sync - grupę, įkurtą su keturiais kitais bendraamžiais dar paauglystėje. Šlovę, merginas ir pinigus reikėjo dalintis su dar keturiais vaikinais. JT norėjo visko vienas. Ėmęs siekti solinės karjeros, Justin išleido kelis albumus, pasiekė pasaulinę šlovę ir galiausiai, turo po Europą metu apsilankė Amsterdame. Mieste, kuris Timberlake sužavėjo. Čia jis ir pasiliko. Įleido šaknis, pradėjo prodiusuoti žvaigždutes ir tiesiog atsipalaidavo.

Mėgiami dalykai
Švelniai tariant eina iš proto dėl tekilos, vakarėlių ir merginų.
Nemėgiami dalykai
Neapkenčia žmonių, kurie painiojasi jo kelyje, bando kaip nors pakenkti. Praktiškai yra vos keletas žmonių, su kuriais JT dar gali bendrauti.
Baimės
Bijo tamsos. Ne taip labai, bet jeigu tik yra galimybė, palieka šviesą visur, kur tik įmanoma.
Stiprybės
Yra visiškai atsparus apkalboms, kitų nuomonei ir turi tvirtą charakterį.
Silpnybės
Nemoka gaminti valgyti, dažnai prasižioja ne vietoje ir nelaiku.
Seksualinė orientacija
Heteroseksualas.
Charakterio, temperamento bruožai
Yra švelniai tariant pasipūtęs, tačiau jo padėtis ir pasiekimai tikrai tai leidžia. Per daug metų sugebėjo užsiauginti storą odą, todėl nei perskaityti komentarai internete, nei žiaurūs straipsniai JT nebetrikdo. Nėra labai daug bendraujantis, dažniausiai jo pasaulį sudaro tik keletas retai besikeičiančių žmonių. Ir muzika. JT yra šiek tiek tikintis.

Plaukai
Trumpai kirpti, o jei daugiau atauga - labai garbanojasi. Neaiškiai rudi.
Akys
Mėlynakis.
Ūgis, svoris
Atrodo kūdas it šakalys, tačiau turi tikrai ne vieną raumenį. Sveria maždaug 80 kg ir yra 189 cm ūgio.
Tatuiruotės
Turi daug religinių tatuiruočių, keletą žvaigždių ant riešo ir kažkokį užrašą ant šono.
Randai
Ant dešinės kojos nedidelis randas, likęs po mylimiausio šuniuko apkramtymo.
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 54
Miestas : Amsterdam

Justin "JT" Timberlake Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin "JT" Timberlake   Justin "JT" Timberlake Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 3:59 pm

man timberleikas labai sexy vyras, bet muzika jo nesizaviu, jau geriau butu ejas aktoriaus keliu:D
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
Matthew "Shadows" Sanders
Close your eyes, pay the price for your paradise
Matthew


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2011-01-08

Justin "JT" Timberlake Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin "JT" Timberlake   Justin "JT" Timberlake Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 4:15 pm

Man jis patinka iš žiauriaižiauriaižiauriai senų laikų, kai žiauriaižiauriaižiauriai ėjau iš proto dėl jo. :DD Nooooors Sexyback'o dar dabar karts nuo karto paklausau. :D
Atgal į viršų Go down
David "MOODY" Duchovny
take on me, take me on!
David


Pranešimų skaičius : 135
Join date : 2011-01-12
Age : 54
Miestas : Amsterdam

Justin "JT" Timberlake Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin "JT" Timberlake   Justin "JT" Timberlake Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 4:22 pm

as tai dick in the box megstu paklausyti:DD
Atgal į viršų Go down
http://thelovelybones.ten.lt/
Anthony "Tony" Stark
Sorry. I can't hear you over the sound of how freakin' AWESOME I am ♥
Anthony


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-01-12
Age : 59
Miestas : Long Island, New York

Justin "JT" Timberlake Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin "JT" Timberlake   Justin "JT" Timberlake Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 7:03 pm

A praein man jis *nod*
Nysyklausau aš tų R&B, bet Justis varo tikrai gerą muziką.
Come on, kiek iš mūsų su jo dainom, galima sakyt, užaugom? :D
Be to, keista matyt Eg tokio čiuvo pavidale, nes kurį laiką šita merga man kaip Cigandet`as šmėžavo. Reiks atprast blęęę :D
Atgal į viršų Go down
Matthew "Shadows" Sanders
Close your eyes, pay the price for your paradise
Matthew


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2011-01-08

Justin "JT" Timberlake Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin "JT" Timberlake   Justin "JT" Timberlake Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 7:20 pm

Moody, dick in the box yra LEGENDA. :DDD Priminei man apie mano ketinimus JT gif'ų pasižvejot. :D
Anthony, o aš jumis visada kaip Kruspe buvau įsikandus. :DD Bet netgi ir man keista, kad pasiėmiau netgi ne Depp'ą, ne dar kokį panašų bičą, bet vos vieną kartą valdytą personažą... Bandau kuo ilgiau išlaikyti pagaliau gautą supratimą, kad Gigandet nėra prasikrušęs ir prasilakęs asilas. :D
Atgal į viršų Go down
Anthony "Tony" Stark
Sorry. I can't hear you over the sound of how freakin' AWESOME I am ♥
Anthony


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-01-12
Age : 59
Miestas : Long Island, New York

Justin "JT" Timberlake Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin "JT" Timberlake   Justin "JT" Timberlake Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 9:06 pm

Ale matai. Keičias laikai blią :D
Bet šiuo atveju, pokyčiai tik į gera! ^^
Būtų shit kažkoks pastoviai brūžint tą patį snukelį, jomajo :D

JT geras personažas yra jau vien tik dėl to, kad RP platybėse jis nėra toks wanted kaip Efron`ai, Dobrev`os ir pnš. Nu tu supranti ką turiu omeny :D
Išskirtinumas veeeža ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Justin "JT" Timberlake Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Justin "JT" Timberlake   Justin "JT" Timberlake Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Justin "JT" Timberlake
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "Damaged People - personažai" :: ` The Man Who Sold The World-
Pereiti į: