Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...

Rūkymas 29zrb5s
Rūkymas 29ctoio
Rūkymas E6573r
Rūkymas Fwhy8p
Rūkymas Bijoqp
Rūkymas 2l48ww
Rūkymas Vd0oki
Rūkymas R8sdpv
Rūkymas 2d01lwm
Rūkymas 2w7qqrt

 

 Rūkymas

Go down 
+4
Frankie "Fo" Carter
Leighton"Diamond"Meester
Joel "Faint" Gerrard
Matthew "Shadows" Sanders
8 posters
AutoriusPranešimas
Matthew "Shadows" Sanders
Close your eyes, pay the price for your paradise
Matthew


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2011-01-08

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimePir. 01 10, 2011 11:33 pm

Seksualu/asocialu/gražu/šlyšktu/pasibaisėtina... kodėl? Patys rūkote? Esate bandę?
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 2:58 pm

Seksualu/gražu ir kartu šlykštu. Bent jau tais dūmais kvėpuoti :D Šiaip dar nesu rūkius, nepakankamai seksuali aš XDD
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 3:37 pm

Ian "Julian" Been rašo:
Seksualu/gražu ir kartu šlykštu. Bent jau tais dūmais kvėpuoti :D Šiaip dar nesu rūkius, nepakankamai seksuali aš XDD

Sutinku ir pridedu - ramina. Esu rūkius, kartais parūkau prie progos, jei koks neblogas vakaras su draugais būna. Šiaip nesu pastovi rūkorė ir nemanau būti. Iš tiesų man visai nepatinka nuolat rūkantys žmonės, kurie į dieną surūko visą pakelį. Manau tai nesveika, jau nekalbant apie žalą. :)
Atgal į viršų Go down
Frankie "Fo" Carter
livin' a teenage nightmare
Frankie


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2011-01-10
Miestas : amsterdam

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 4:17 pm

Pati neesu rūkius ir dar nežadu pradėti, kažkaip netraukia:>
Šiaip tokiose ale meniškose fotkėse labai gražu ir seksualu atrodo, bet man taaaip smirda, kad realiai nieko gražaus nėra:DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 7:41 pm

asocialu..?
pati rūkau, bet ne per dažniausiai. man patinka. įtraukimas ir išpūtimas dūmo.
Atgal į viršų Go down
Audrey "Dawn" Lithgow
boombox is not a toy.
Audrey


Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2011-01-08

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 7:45 pm

Labai gražu. Vien cigaretės laikymas yra taaaaip gražu. Jeigu dar kandiklį pridedi, tai epic vaizdas.
Bet pati nerūkau ir nežadu. Tėčio ir sesės klausiau ar jiem patinka... sakė ne. Oh well. Nenoriu ir bandyt :D
Atgal į viršų Go down
https://amsterdam.forumlt.com
Matthew "Shadows" Sanders
Close your eyes, pay the price for your paradise
Matthew


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2011-01-08

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 7:59 pm

Ian, rūkymas gan seniai vertinamas kaip asocialus dalykas. Pasak "Lengvas būdas mesti rūkyti" :DDDD

Pati rūkiau. Weh, ilgokai šiaip. Įtaka "draugų". Nors šiaip gana ilgai tąsiausi su ta chėbra nerūkydama, bet pamačiau, kad įmanoma gražiai rūkyt, tai kažkaip lengvai įkalbėjo. Draugai... :DD Anyway, ilgai plakiaus kol mečiau, užp*so kaip velniai žino kas, užsiknisau, net lengvą būdą bandžiau skaityti, bet ir tas netgi nepadėjo, kai netgi tie, kurie niekada nerūkė, kažkaip pradėjo rūkyt. -.- Bet paskui griežtai trenkiau sau į snukį ir mečiau. Paskui viliojo labai... o dabar net pažiūrėt šlykštu. O gražu smexai diedams. Ir nuotraukose kai kuriuose. Šiaip ew.
Atgal į viršų Go down
Jared "Jay" Leto

Jared


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2011-01-11

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 9:20 pm

Kaminas asmeniškai esu, nes man patinka vien faktas, kad tai yra amoralu, šlykštų ir etc. etc. Bet labiausiai jaudina faktas, kad paauglių rūkymas yra smerktinas, čia ir užgimė maištingoji dvasia. O viskas prasidėjo nuo vienos cigaretės, kurią surūkiau vieną gruodžio naktį, kai sėdėdama ant palangės, nušalau kojas, balsas dingo ir galvojau "F u, life, i do what i want i regret nothing, because it makes me who i am." ir tada... tada paskutinius pinigėlius imdavau krapštyt, bent kiek pažįstamus rūkančius kabint ir kvotyt, prisidėjau prie atatinių "devynkės" rukorių ir kramtoškės žiaumotojų, kurie palaiko "Dirol" ir "Orbit" rinką Lietuvoje.
O dabar, tai neįsivaizduoju nei dienos be cigaretės. Pasidairau kai namie ko nėra, nueinu į balkona, bac žiebtuvėlis, bac cigaretė ir berūkant išeina net kokią poemą sukurt. Apskritai tabokadienis tapo neatskiriama mano dienos dalis + valgyt nesinori ir tai yra didžiulis bonusas padėti numesti tuos nelemtus dešimt kilogramu nuo savo penkiasdešimt kilų sveriančio kūno. Kas dar geriau, privedu aplinkinius prie pasyvaus rūkymo, nuodiju juos. Aš tikra šaunuolė!


Paskutinį kartą redagavo Jared "Jay" Leto, Tr. 01 12, 2011 10:18 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Matthew "Shadows" Sanders
Close your eyes, pay the price for your paradise
Matthew


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2011-01-08

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 9:59 pm

O.O
Atgal į viršų Go down
Anthony "Tony" Stark
Sorry. I can't hear you over the sound of how freakin' AWESOME I am ♥
Anthony


Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2011-01-12
Age : 59
Miestas : Long Island, New York

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 1:30 pm

Rūkau. Kalta.
Pradėjau... Nuo 11 klasės berods, todėl turiu kokį dviejų metų stažą :D
Sako, rūkymas kenkia, rūkymas žudo ir blah blah blah, bet man yra žiauriai sunku tuo patikėti.
Yep, geltonuoja dantys bei nemalonus tabako kvapas keletą minučių skleidžia "blogį", bet iš mano pažįstamų, prakeiktų rūkorių tarpo visi stebėtinai sveiki, gyvi ir kas įdomiausia, perkopę penktą, šeštą dešimtį.
Tikrai neketinu mesti, nes BENT JAU ŽINOSIU NUO KO MIRSIU :D
Žinoma vėjais marias pinigų iššvaistau, bet ką jau padarysi. Jau geriau pakelis cigarečių, nei skarbonkė Red Bull`io ir čipsų :D

Beje, Gied, yeah, 11 klasė kaip matai yra pats metas pradėti rūkyti :DDDD
Be to tu esi keista. Damn, kiek tūkstančių kartų aš tau tai esu sakiusi... :D
Atgal į viršų Go down
Jared "Jay" Leto

Jared


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2011-01-11

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 8:29 pm

Owait, pamiršau dadėt didelį, riebų "JK" gale :DDDD
Atgal į viršų Go down
Rihanna *Petras*
Are you brave enough to let me see your peacock?Don't be a chicken boy.
Rihanna *Petras*


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2011-01-10
Age : 32
Miestas : Benamė Vilnietė o.o

Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimePen. 01 14, 2011 3:57 pm

rukau ,save žudau :DD
Ką čia tokiokioje išsemtoje temoje ir bepasakysi:)
Žinau kuo puikiausiai ,kad rūkalai ne tik sveikatai kenkia ,bet ir žiauriai smyrda bent jau tada kai gryšti iš dušo ir pauoštai koki palta tai omg ,net susirauki nuo aromato :D
bet kas neleistina,draudžiama ir pan dar labiau gūndo ,o aš valios vergė tad .. :D
Atgal į viršų Go down
http://saulelydis.forumotions.net
Sve?ias
Svečias




Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitimeKv. 01 20, 2011 1:15 pm

Rūkau tik iš nervų. Bet kai susinervuoju, tai ne vieną ir ne dvi surūkau. Žiauriai nuramina. Bet priklausoma nesu, kasdien netraukiu dūmo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rūkymas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rūkymas   Rūkymas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rūkymas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "Black Celebration - out of character" :: ` Dream On-
Pereiti į: