Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...

Jessica 29zrb5s
Jessica 29ctoio
Jessica E6573r
Jessica Fwhy8p
Jessica Bijoqp
Jessica 2l48ww
Jessica Vd0oki
Jessica R8sdpv
Jessica 2d01lwm
Jessica 2w7qqrt

 

 Jessica

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Jessica Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jessica   Jessica Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 9:06 pm

Jessica Tumblr_l8jjb71CWG1qzmhamo1_400
Pilnas vardas, pavardė. Jessica Stam
Pravardės. Mikimauzas
Lytis. Female
Amžius. 24
Gimimo data. 23 April 1986 (1986-04-23)
Užsiėmimas. Model
Trumpa istorija. Jessica Stam (gimė Balandžio 23,1986) - Kanados manekenė.
Stam laimėjo "Los Angeles Model Look Search" konkursą 2002 metais. Ją pastebėjo žymus mados fotografas Steven Meisel, kuris ir pradėjo jos šuolį į karjeros aukštumas, o netrukus po to, kiekvienoje jo reklamoje galėjai išvysti Jessica."Aš manau, esu jo mūza", sakė ji. Kanadietė pasirodė ant vokiško ir britiško Vogue ir reklamavo Marc Jacobs, Anna Sui, Giorgio Armani, Vera Wang, Valentino, Miu Miu, Gucci, Prada, Dolce & Gabbana, Versace, Dior, BCBG Max Azria, Lanvin, Roberto Cavalli, Bulgari, H&M ir DKNY.
2006 metų pavasario-vasaros Ready-to-Wear, Stam pasirodė išviso 64 renginiuose per Niujorko, Milano ir Paryžiaus madų savaites. 2007-ųjų Gegužę Amerikos Vogue viršelyje Jessica pasirodė su kitais garsiais modeliais, tokiais kaip Doutzen Kroes, Caroline Trentini, Raquel Zimmermann, Sasha Pivovarova, Agyness Deyn, Coco Rocha, Hilary Rhoda, Chanel Iman ir Lily Donaldson kaip naujieji supermodeliai.
2007-ųjų Liepą, uždirbdama apytikriai apie 1.5 milijonų JAV dolerių per pastaruosius 12 mėnesių, Forbes ją įtraukė į Top 15 Pelningiausių modelių sąrašą, kur ji atsidūrė 15 vietoje.
2009 metais jį grįžo kaip Bulgari reklaminis veidas, o Kovą Jessica Stam pauošė japoniško Numero viršelį.

Mėgiami dalykai. Beveik viskas nuo a iki z
Nemėgiami dalykai. Tie kurie nepateko tarp a iki z
Baimės. Aukštis
Stiprybės. -
Silpnybės. -
Seksualinė orientacija. Normali
Charakterio, temperamento bruožai. Flegmatikas. Jo fiziologinį pagrindą sudaro stiprus, pusiausviras, lėtas nervų sistemos tipas. Flegmatiškojo temperamento senzityvumas ir aktyvumas yra žemas, tačiau reaktyvumas aukštas. Reak­cijos sulėtintos. Intravertiškas, emocinis jautrumas nedidelis.

Plaukai. Blonde
Akys. Blue-Grey
Ūgis, svoris. 1.78 m 49
Tatuiruotės. Ant kojos kažkokia.
Randai. -
Atgal į viršų Go down
Matthew "Shadows" Sanders
Close your eyes, pay the price for your paradise
Matthew


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2011-01-08

Jessica Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jessica   Jessica Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 9:08 pm

Mes pasijaustumėm kur kas labiau pamaloninti, jei tu ne tai, kad beveik visą aprašymą iš Vikipedijos, bet aprašytum. :DD Meh, whatever, sveika atvykusi. :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Jessica Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jessica   Jessica Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 9:09 pm

ne Vikipedija, kažkoks kitas puslapis :D:D Hey :D
Atgal į viršų Go down
Audrey "Dawn" Lithgow
boombox is not a toy.
Audrey


Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2011-01-08

Jessica Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jessica   Jessica Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 9:13 pm

Aa, mano viena iš bobiškų meilių :DD
Welcomez, nuoširdžiai tikiuosi, kad nesušiksi šitos moters ;D
Atgal į viršų Go down
https://amsterdam.forumlt.com
Sponsored content





Jessica Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jessica   Jessica Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jessica
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "Black Celebration - out of character" :: ` Useless-
Pereiti į: