Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...

Pieva 29zrb5s
Pieva 29ctoio
Pieva E6573r
Pieva Fwhy8p
Pieva Bijoqp
Pieva 2l48ww
Pieva Vd0oki
Pieva R8sdpv
Pieva 2d01lwm
Pieva 2w7qqrt

 

 Pieva

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Natalie "Satine" Sayers

Natalie


Pranešimų skaičius : 139
Join date : 2011-01-08

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pieva   Pieva Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 11:17 am

Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 4:35 pm

Lėtai eidama pieva L apsidairė ir pasisuko į scenos pusę. Nusišypsojus atsisėdo ant žolės ir atmetus rankas atgal, bei jomis pasiremdama į žemę užsimerkė ir užsisvajojo. Jai visuomet patiko dainuoti, groti ir ji visuomet siekė tapti pasaulinio lygio žvaigžde, tokia kaip Celine Dion ar Christina Aguilera. Tačiau aplinkybėms susiklosčius kitaip, L atrado savo tikrąją aistrą - aktorystę. Taip besvajojant ir bemąstant užtraukė vieną iš Christinos dainų, įsivaizduodama save didelėje scenoje su daugybe iš laimės klykiančių fanų.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 4:45 pm

Ian, Leighton užtraukus Aguileros dainą, ėjo ta pačia pieva,kuri ji ir sedėjo. Nė nepamąstęs ir neatkreipęs dėmesio, kad čia būtent ir yra ta pieva, ant kurios stovėjo publika, kuriai koncertavo prieš kokius dvejus metus, išgirdus dainą, kuri iš tiesų nebuvolabai au Been stiliaus, bet išgirdęs ją atliekama nuostabiu Meester balsu ir pasinaudojęs, kad dainininkė šiuo metu užsimerkusi, Julian atsisėdo ant žolės, praktiškai tiesiai prieš merginą, bet labiau pakrypęs į kairiąją, žiūrint iš Leighton akių, pusę.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 4:58 pm

Pabaigus dainuoti pirmą priedainį mergina atsimerkė ir beveik priešais save išvydusi sėdint nepažįstamąjį kiek pasimetė ir nežymiai kilstelėjo vieną antakį. Akimirką į jį įsižiūrėjo, nes vaikinas jai atrodė labai matytas, tik ji niekaip nesugebėjo prisiminti iš kur. Susipratus, kad nemandagu taip spoksoti, mergina papuošė savo veidą kuklia šypsenėle.
- Nenorėjau sudrumsti tylos - nežymiai šyptelėjo neatitraukdama savo akių nuo Ian'o, vis dar bandydama "atkurti" kur jį matė.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 6:06 pm

Ian, jau įpratęs prie žmonių, išblaškytų jo gana eksentriško elgesio, ir dar kitos grupės žmonių, jau kažkur mačiusių jį, elgesio, nusišypso.
- Galėjai ir toliau dainuoti, turi gražų tembrą, - gana ramiai, su šypsniu veide ir, kaip bebūtų keista, pasakęs visišką tiesą visai nepažįstamai merginai. - Juk neprašiau tylos, - tyliai ir trumpai nusiuokęs, ištiesė ranką.
- Julian, - pažvelgęs merginai tiesiai į akis, ištarė, šįkart ne visai tiesą - savo antrąjį vardą, ir laukė kol ir ji prisistatys.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 6:37 pm

Vis dar tebegalvodama kur ji šį vaikiną, tiksliau jau vyrą, matė, linkteli ir nusišypso išgirdus komplimentą, gana retokai pasitaikantį jos pažįstamų ir nelabai rate.
- Dėkoju - nusišypso ir užkiša nepaklusnią plaukų sruogą sau už ausies, - Kai kuriems nepatinka kai pertrauki jų tylą apmąstymams - nusišypso, nes L nematė, kad buvo čia viena, o I atėjo šiek tiek vėliau, todėl visai tikėtina, kad ji galėjo sutrukdyti ir jam.
- Leighton - nusivaliusi žolėtą delną paspaudžia jo ranką ir nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 7:33 pm

- Malonu susipažint, - atitraukęs ranką šyptelėjo Ian, ir ja perbraukė per kelnes, mat jau žolėtos buvo. Paplekšnojęs ranką į kitą, galutinai atsikratė nepageidautino žalio akcento nuo rūbų, ir atsigręžė, vėl sutelkdamas visą savo dėmesį ties Leighton. - Esmė tame, kad jei būtum sutrukdžiusi, turbūt būčiau iš čia visai išėjęs. Atėjau tik prasiblaškyti, - Julian patrindamas kiek pertinčią ir dar traiškanų pilną akies sritį, ištarė paskutniuosius žodžius, ir vėl grąžino ranką ant šlaunies.
- Nors ką aš čia, kalbu, gražus balsas negali trukdyti, - nusišypsojo. Šiaip jam nebuvo įprasta sakyti komplimentus, šįkart tai gavosi visiškai natūraliai. - Galėtum būti dainininke, - pridūrė, nes sukiodamasis užkuliuose žinojo viena: arba ji tikrai nebuvo dainininkė, arba tai nebuvo jos pagrindinis pragyvenimo šaltinis.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 8:52 pm

- Man taip pat - nusišypsojo grąžindama savo ranką į pradinę padėtį, kaltai prikąsdama lūpą dėl vis tik nenusivaliusios rankos ir tyrinėdama Julian veido bruožus, - Tuomet džiaugiuosi, kad patraukiau dėmesį - šypteli pakeitusi sėdėjimo poziciją į turkišką, rankas užmeta sau ant kojų. Išgirdus antrąjį komplimentą apdovanoja vaikiną šilta šypsena lyg tai kaip padėkojimo gestą, - Dažnai žarstai komplimentus? - nusijuokia trumpai ir jam pateikus teiginį dėl dainavimo susimąsto kiek surimtėjus, - Iš tiesų, ankščiau to be galo norėjau, bet susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, pasirinkau aktorės karjerą - nusišypso, - Nors negaliu skųstis, esu įrašiusi keletą dainų, ir dainuoti niekas nekliudo - šypteli.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 5:37 pm

- Tiesą sakant, pats nemėgstu komplimentų, - kiek keistokai šyptelėjęs Ian, ant pievos įsitaiso patogiau. - Todėl, paprastai jų nežarstau. Manu, taip nutiko todėl, kad dainuoji tikrai labai gržiai, - šypteli jis. - Šitai vadinti gali objektyvia kritika, bent jau iš manęs, - trumpai nusijuokčs, nubeldžia žvilgsnį į žolytę, kurią pirštais nejučiomis jau skabė. - Tik keletą? - vis dar nepakėlęs akių pasitikslino Julian. - Manau, tau neprošal praleisti studijoje daugiau laiko, - net nelaukęs atsakymo, pridūrė.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 5:56 pm

- Jei atvirai, esi pirmas sutiktas žmogus, kuris nemėgsta komplimentų - nuoširdžiai nustebus sukikena, - Bet įdomu kuo jie tau nusikalto? - kreivai šyptelėjo suasmeninus negyvą daiktą, nenuleisdama akių nuo jo, o po to ir nuo jo rankų, kurios skabė žolytę, - Na, albumui gal užtektų, kurį galbūt išleisiu kada ateityje - trumpai šyptelėjo, - Nors pastaruoju metu, įrašų studijoje praleidau nemažai laiko, nes teko įrašinėti dainas filmui - nusišypsojo, - Bet gana apie mane, - trumpai nusijuokė ir ranka perbraukė sau per plaukus, - Sakyk kuo gi pats užsiimi? - susidomėjus sužiuro į Julian vėl galvoje spręsdama dilemą, kur jis jai matytas.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 6:18 pm

- Nežinau, net neįsivaizduoju, kaip į juos derėtų deramai reaguoti, - nusijuokia jau pakėlęs akis ir veidą atgręžęs į Meester. - Aš pats esu muzikantas, savamokslis. Esu išleidęs keletą albumų, ir, tiesą sakant, stebiuosi, kaip išvis čia prasimušiau, - trumpai nusijuokęs, Ian, lyg dar to nebūtų gana, nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 9:38 pm

- Geriausiai, turbūt, padėkoti - nusijuokia pateikdama hipotezę, o išgirdus apie muziką, pergalingai išsišiepia, nes, vis dėl to, prisiminė jo veidą, matytą ant albumo viršelio, muzikos parduotuvėse, - Taip ir žinojau, kad tu kažkur man matytas - nusišypso ir vėl pakeitus sėdėjimo poziciją pažiūri į Ian'ą, - Bet deja neteko girdėti tavęs dainuojant - pusiau šypteli, o sugalvojus idėją, nusišypso plačiau, - Kadangi mane girdėjai dainuojant,o aš tavęs ne, dabar suteikiu progą tau pasireikšti - nusijuokia trumpai ir santūriai .
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 4:07 pm

- Be gitaros nedainuoju, - trumpai drūtai nukirtęs, papurtė galvą Ian. Iš dalies, jis apibūdino save teisingai - be instrumento jausdavosi visiškai kitaip nei scenoje, beje, pats nepakentė savo balso, skambančio a-capella stiliuje. Kad nenuskambėtų per nelyg rimtai, dar trumpai nusiuokė.
- Nemanau, kad tai labai gera mintis,- šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 4:31 pm

L kažkodėl net nesitikėjo kitokio atsakymo, bet nebūtų ji jei nepabandytų, - Gailiuosi, kad atsisakiau tos minties atsitempti čia gitarą - trumpai nusijuokė ir pažiūrėjo į Julian, - Gerai, tuomet lieki skolingas man bilietą į savo koncertą - palinksi bandydama rasti kompromisą.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 4:54 pm

- Mielai padovanočiau... bet dabar tiesiog labai tikiuosi, kad pavyks susitarti su būsimo koncerto rengėjais, jei dar toks dalykas, kai koncertas čia įvyktų, truputį pristabdžiau muzikinę veiklą, - paaiškinęs visą reikalą, gūžteli pečiais, lyg nesuprasdamas, kokiu reikalu tai padarė, nors tai ir puikiai žinojo: visomet grįždavo namo pervargęs ir kone nesumušdavo pakelėje pasitaikiusių merginų, bet, žinoma, nepaklausius priežasties, kodėl pristabdė veiklą, Ian pats ir neatskleidė tiesos, nors ir paklausus pameluotų.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 6:44 pm

Na, Meester tikrai negalėjo perskaityti jo minčių, nes ji ne Kalėnas, o ir smalsumas, ją traukė kaip narkotikas. Todėl nedvejodama kilstelėjo antakius ir klausiamai pažiūrėjo į I.
- Kodėl pristabdei? - nenuleidus nuo jo akių pasirėmė smakrą ranka, - Nors ir tavęs negirdėjau dainuojant, atrodai per geras muzikantas, kad darytum net menkiausią pertrauką - šypteli laukdama atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 6:59 pm

- Esu žmogiškos prigimties, tad nuvargis po turų man tikrai ne į naudą, - nusijuokia Ian, vos nepasakęs tiesos. Jis neturėjo ilgo liežuvio, bet kalbant apie muziką - jos gyvenimas pos jos apsivertė šimtu aštuoniasdešimt laipsnių,o kalbėdamas apie ą išvis užsimiršdavo,ką jau kalbėti apie tai, kad kalbasi su nuostabaus balso ir apskritai, viso kūno savininke.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 7:17 pm

Išklauso jį su mažu šypsniu veide ir linkteli suprasdama kokį nuovargį jis turi omeny, na, bent jau įsivaizduodama ir lygindama jį su savuoju.
- Supratau - šyptelėjo, - O jeigu susitarsi dėl koncerto, žadi vykti ir į turą? - susidomėjus paklausė ir rankomis pasirėmė į kelius.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 7:35 pm

- Nežinau, turbūt. Kai baigsiu naujas dainas, - šyptelėjo Ian. - Visada važiuodavome į turus po dainų paruošimo ir įrašinėjimo, man tai jau įprasta. Surengti pavienius koncertus man yra dabar tiesiog keista, o gal net ir prabanga, - pagūžčiojęs pečiais užbaigė sakinį, ir po to nusišypsojo. Kai kalbėjo daugiskaita, turėjo galvoje grupę, su kuria maždaug ir sukosi pagrindiniai jo planai, nors juose buvo bent dar vieno solinio albumo įrašymas.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 7:43 pm

- Važiuodavote? - kilsteli antakį iškart užsikabinus už pavartotos daugiskaitos, - Turi galvoje grupę? - pasitikslinus nusišypso, nes prisiminė tik jo veidą, matytą ant albumo viršelio. Turbūt todėl, kad jis jos akimis buvo pats simpatiškiausias, o gal tiesiog todėl, kad iš visos grupės jį pamatė pirmą. Nors, L negalėjo neigti, kad jaučia beveik nepažįstamam vaikinui simpatiją.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 7:55 pm

- Esi visiškai teisi, įeinu į vienos grupės sudėtį, - šyptelėjęs, pokelių sekundžių klausiamai kilsteli antakį.
- Grupės viršeliuose paprastai esame nupaveikluoti ne mes. Esu beveik įsitikinęs, kad matei mano solinio debiuto viršelį, - kažkaip įskaitęs Leighton veide užuominą apie viršelius, nusišypso. -Tiesą saknat, nenorėjau savo veido viršeliui, bet kadangi albumas buvo išleistas po pseudonimu, leidėjai šitaip nusprendė nenueisiantys į minusą, nes žmonės turbūt maniškį veidą jau atpažįsta,- trumpai paaiškinęs skirtumą, nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 9:12 pm

- Tuomet turiu sužinoti kokios - nusišypso klausiamai žiūrėdama į Ian'ą, o tada akimirką tankiai pamirksi dėl jo paaiškinimo, kurio priežasties ji neišsakė garsiai, - Ar aš garsiai galvojau? - nusijuokia truputį susimėčius, nes paprastai tik patys artimiausi draugai įskaito jos akyse, ar tai veide kažką gilaus, o eiliniai žmonės ne, arba tiesiog jiems nelabai rūpi.
- Gali būt, neatsimenu kada paskutinį kartą lankiausi muzikos reikmenų parduotuvėje, arba bent jau buvau muzikos skyriuje, - pagalvojus nusijuokia ir išklausius sakinį apie leidėjus šypteli, - Logiška - trumpai nusijuokia palinksėdama galvele.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimePen. 01 14, 2011 9:17 am

- Galbūt, - pagūžčioja pečiais, jau nuleidęs negirdomis pastabą apie grupę bei atsakydamas į klausimą, kuris nuskambėjo kaip retorinis. Bet juk Ian nebūtų Ian, jei neatsakytų.
Iškluasęs komentarą apie leidėjų temą, nusišypso.
- Tuo metu man nepasirodė logiška. Jei jau pasirinkau pseudonimą, reikėjo išlaikyti privatumą,-šyptelėjęs, dar įkvėpė oro ir pratęsė mintį toliau:
- Bet jeigu merginos mane atpažįsta, tai turbūt jau pliusas,- trumpai nusijuokia Been.
Atgal į viršų Go down
Leighton"Diamond"Meester
Even angels have their wicked schemes.
Leighton


Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2011-01-10
Age : 38
Miestas : Amsterdam

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimePen. 01 14, 2011 1:22 pm

Išklausiusi jį Leight giliai įkvepia ir nusišypso.
- Dėl privatumo sutinku, bet žiūrint iš leidėjų pusės, tai labai logiška. Nes už veidą irgi eina pelnas, o pastarasis daugeliui tik ir terūpi - šypteli kiek ironiškai, nes iš tiesų, kas gi apsieitų be visų materialinių vertybių.
Išklausius teiginį apie atpažinimą tyliai nusijuokia ir linkteli.
- Tikrai į pliusą, nes dauguma boy band'ų vien tik dėl masinio merginų pakvaišimo ir išpopuliarėja - nusišypso permesdama plaukus ant dešiniojo peties.
Atgal į viršų Go down
Joel "Faint" Gerrard
She turned around and took me by the hand



Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2011-01-10

Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitimePen. 01 14, 2011 2:58 pm

Pasikasęs galvą, po kelių minučių nejaukios tylos, kurią Ian pasiliko kuo tikslesnio paaiškinimo suformulavimui, pagaliau prabyla:
- Ech, dar neminėjau, kad nesu itin populiarus? - prikandęslūpą pasiteirauja. Nelaukęs atsakymo, o supratęs, kad nesakė, tęsė toliau. - Tiek aš pats vienas, tiek su grupe atliekame ktokią muziką. Na, nevisai kitokią, bet mes nekuriame pigių medodijų, kurios po savaitės tampa pačiomis perkamiausiomis, o po kelių valandų atsibosta iki gyvo kaulo, - papūtus stipresniam vėjeliui, neučiomis nusipurto. - Stengiamės kurti kokybišką muziką, kurią mėgsta ir supranta tik mažesnioji mūsų visų aplinkos dalis. Kadangi stengimės visu paėgumu, tad retai ir išleidžiame albumą, kad kokie trys metai, vidutiniškai. Kadangi rinka nėra plati, o ir singlai nesudaropusės albumo,suprantama, kad leidėjai nenoriai leidžia mūsų kūrybą, o ir populiarumas ne itin didelis, - kreivai šyptelėjęs, Julian užbaigia sakinį, vėl akimirkai nutildamas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pieva Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pieva   Pieva Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pieva
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "The Sinner In Me - užmiestis" :: ` Music Is My Aeroplane-
Pereiti į: