rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
...Share | 
 

 Baras

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Stephen ,,Step" Dorff

avatar

Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2011-01-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 01 15, 2011 6:56 pm

Vieną vakarą, po darbo, ieškodamas kokio nors prieglobsčio kur nors prisiglausti ir išlieti pyktį bei susierzinimą ant poros ataušėlių dėl kurių ir jautėsi kaip privertas durim paleistas ir vėl prispaustas, įvelka kojas į barą o vidų. Tempdamas kojas link vieno iš kampinių savo stalų kur amžinai ir būna akimis lėtai perlėkia per patalpą nužvelgdamas publiką bet be tų pačių lankytojų ir kažko ypač dominančio nepastebėjęs visgi nusprendžia pasilikti šiandien vienas ir nelaidyti be reikalo liežuvio su žmonėm kuriuos turbūt mato paskutinį kart gyvenime.
atsisėdęs ant šalimos kedės padeda savo nešiojamo kompiuterio tašę su visais reikalingais popieriais ima daryti kasdieninius savo veiksmus : išsitraukia cigaretę ir priėjus vienai žaviai blondinei padavėjai paprašo jos stiklinės viskio ir pirmą gurkšnį kai visad išgėręs į jos sveikatą padeda stiklą ant stalo ir išsitraukęs vieną juodą papkę atverčia pažvelgdamas į joje parašytus žodžius. Iškrapštęs iš tos pačios tašęs ir pieštuką ima kažką popieriuje žymėt kol galų gale nusibodus užsimerkia atsilošdamas atgal ir giliai įkvėpdamas paima stiklą su gėrimu nurydamas dar vieną gurkšnį gėrimo ir bukai spoksodamas į lubas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Noomi "Master" Rapace
You're going down
avatar

Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2011-01-13
Age : 39

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 01 15, 2011 8:03 pm

Po varginančios dienos, kai reikėjo savo rankomis ne tik nupilt, bet ir pakast bičą, kuriam kilo mintis begėdiškai Noomi pasakyt, kad šioji daranti siaubingą klaidą skatindama karą artimuosiuose rytuose, nes visi žino, kad jei jau kyla abejonių, neilgtrukus gali atsirasti ir žiurkė viduj, nusprendžia nuskandint sukilusį kartėlį alkoholyje mėgstamiausiame savo kvartalo bare. Eidama maitinimo ir nusigėrimo įstaigos link, rimtai dar ir dar kartą persvarstė sumanymą, kuris galvoje gyvavo jau metus. Tiesą sakant, mergina jau buvo viską suplanavus, apart to, kad reikėjo daug kampų šlifuoti, kurie iškildama atsirandant vienam ar kitam veiksniui. Merginai pradarius duris visi aplinkui trumpam nuščiuvo, bet praėjus akimirkai pasigirdo garsūs keiksmai, žaidžiamo pool'o garsai bei bokalų skambesys, kai šie susidaužia ar dugnas paliečia stalviršį. Tai nesukėlė papildomų sunkumų Rapace atsipalaiduoti ir nužudyti nenusakomą skaičių smegenų ląstelių, kurios padeda logiškai protaut. Tiesiog ignoruodama aplinkui visus, kurie buvo, nueina prie baro užsakydama butelį bavariško alaus, kurį yra pamėgus. Daug laiko nereikėjo, kad šis jos įsakymas būtų įvykdytas, tad paėmus nuo barviršiaus, įsiremia į šį alkūnėmis, nurydama pirmą gurkšnį salyklinio gėralo, apsižvalgo aplinkui ieškodama tinkamiausio staliuko praleisti šį vakarą, kol nepamato draugo, vieno iš tų, kurie po vyro mirties ją palaikė ir linkėjo jai visa ko gero. Matydama Stephen suprato, kad jis yra būtant tas, kurio jai reikia. Niekur kol kas neskubėdama, ištraukia iš priekinės džinsų kišenės cigarečių pakelį, kurios viena atsiduria tarp lūpų, ir žiebtuvėlį paskrudindama baltą vinutės galą. Atsitraukus nuo baro, prieina prie Dorff staliuko nutuptydama savo sėdamąją ant kėdės priešais jį. Ištraukus nikotino lazdele iš lūpų, prakalbo:
- Neskambini. Nebelankai. Pamaniau, kad mirei, - kreivai šyptelėjus, pridėjo butelio kaklelį prie apatiniosios lūpos, gurkšteldama alaus ir vėl grąžindama oranžinį cigaretės filtrą į burnos terpę traukdama gilyn visas dervas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Stephen ,,Step" Dorff

avatar

Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2011-01-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 01 15, 2011 9:04 pm

Sutrynęs savo turėtos cigaretės galą į iš kažkur atsiradusią peleninę dar prieš atsirandant merginai vėl imasi darbo prie popierizmo. Žinodamas, kad viską galėtu apdaryti ramiai namuose, kurie šiaip ar taip netoli radosi nuo jo gyvenamos vietos, atsisako minties vien iš patirties, kad vos grįžęs grius į lovą jei dar kur pakeliui neįsipainios kur nors ir visa ataskaita jau rytoj turėjusi gulėt ant viršininko darbo stalo bus pamiršta ir numesta iki pat ryto. Ir vėl teks galvot keisčiausią pasiteisinimą.
kaip tik skaičiuodamas keik ko ir kam bus nugabenta bei atgabenta ties vienu skaičium radęs netikslumu užpaišo didžiulį riebų ,,WTF“ ženklą sunkiai atsidūsta pakeldamas akis nuo popieriaus kai pamato prieš akis sėdinčią Noomi. Kadangi nei girdėjo nei matė kaip ji čia atsidūrė vien iš butelio jos rankoje ir jame esančio skysčio leidžia manyt kad neilgai. Pridėjęs kairę ranką prie savo širdies porą kartų giliai įkvepia.
- prisiekiu, kada taip atsirasdama iš oro įvarysi man infarktą,- kilsteli vieną lupų kamputį, laisvąja ranka užversdamas savo papkę ir pastuma ją į šoną.
- nuo paskutinio matymosi maniau kad mirsiu mažiausiai tris kartus tai galiu sakyt, kad esu laimės kūdikis, kad vis dar tavo manymas nepasitvirtino,- pakelia abu antakius keik pasilenkdamas į šoną ir pastvėręs tašę sumeta į ją savo rakandus jau nuspręsdamas kad prie senos draugės darbu neužsiims ir kadangi viską jau beveik ir tepadarė tai galės pabaigti kai ryte mauks kavą,- pastaruoju laiku nė apie save nepagalvoju tai apie kitas personas man mažų mažiausiai reikia apkrauti galvą,- iš to paties krepšio išsitraukęs cigarečių pakelį padeda jį ant stalo dar susirankiodamas žiebtuvėlį ir išsitiesią imdamas rankiotis kol pagaliau užtraukia pirmąjį cigaretės dūmą.
- be to pati irgi neparašai. Neaplankai ir buvo galima manyt kad esi kažkur nukepta ir palaidota miške,- trukteli pečiais ir nepatraukdamas akių nuo draugės ištiesia savo ištuštintą stiklinę į vieną padavėjų ir kai ši prisipildo pastato atgal,- ką čia darai? – kažko nejausdamas, kad draugė apsilankė šitoj landynei be reikalo tiesiai ir paklausia per daug nesukdamas kalbos aplinkui
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Noomi "Master" Rapace
You're going down
avatar

Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2011-01-13
Age : 39

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 01 15, 2011 9:55 pm

Vaikinui atskleidus, kokį šioji turinti gebėjimą sėlint artyn nepastebėta, gūžteli pečiais tuo labai abejodama. Tiesą sakant, matė, kad Stephen dirba, bet jai buvo nusišikt. Štai ką ji sugebėjo puikiausiai - kaišiot pagalius į ratus. Ištraukus cigaretę iš lūpų, šia šiek tiek pagestikuliuoja, nukratydama pelenus ant žemės, puikiai atskleisdama požiūrį į savo mėgiamą landynę.
- Gaila. Būčiau paraudojus prie tavo kapo ir prisiekus atkeršyt, - atsako į sekančius draugo žodžius nusišypsodama kur kas plačiau. Įsirėmus alkūnėmis į stalą, perima nuo stalo esantį rudo stiklo butelį, kurio iš miežių ir apynių skystas turinys nugarma žemyn Noomi gerkle, toliau vėl įtraukdama iš cigaretės į plaučius anglies dioksido, dervų bei, svarbiausia, nikotino, vėliau dalį jų išleisdama į atmosferą pro šnerves. Ir netgi būdama užimta tokio baisingai svarbaus ritualo, nepamiršta sutelkti dėmesio į Step tauškalus. Jai patiko bendraut su juo vien dėl to, kad galėjo jo ramiai klausyti, kas tokiai kaip Noomi dažnai atrodo paprasčiausiai nesugebėdavo.
- Paranoiškas žmogus besinešiojantis Koltą už švarko negali būt nukeptas, - šypteli šiek tiek praskleisdama savo švarką ir parodydama, kad nejuokauja. Žinojo, kad ir Stephen turi vieną užsislėpęs dėl savo asmeninio saugumo. Juk nežinai, į ką gali įkliūti ar kam tiesiog nepatikti. Kaip tik tuo metu gurkšnodama alų, vos juo nepaspringsta, kai draugas "puola" tokiu paprastu ir aiškiu klausimo.
- Tu žinai ką aš darau, kad išgyvenčiau, tiesa? - pasitikslina puikiai suprasdama, kad Dorff net labai aišku. Atidėjus butelį toliau ir sugesinus cigaretę ant žemės, kurią sumynė tikrai nepigiais vardiniais bateliais, sudeda rankas taip, kaip visada sudeda prieš gyvybiškai svarbų sandorį. - Nemeluosiu tau ir nesiginsiu. Tau tereiks sutelkt visą savo dėmesį ir manęs klausyt. Jei apie šį pokalbį tavęs bus klausiama, tu neigsi bet kokį jo egzistavimą, nebent nori, kad tau rankas ir pėdas sutrupintu mano "verslo partneriai", - balsas buvo dalykiškas ir rimtas, o Rapace neketino praleist progos įvykdyt planą, kuris būtų naudingas daugumai pusių.
- Tu "Stark Ind." dirbi jau porą metų. Pakilai labai greitai, nes įgavai tų šiknių, sėdinčių viršuje, pasitikėjimą. "Stark Ind." amunicija yra labai paklausi, tik, deja, jų principas parduoti ją tik a la geriečiams yra didžiūlė kliūtis, - trumpam nutylus apsižvalgė aplinkui. Niekas jų neklausė ir niekuo ši porelė neišsiskyrė, kas teikė milžinišką pranašumą. - Jų apsauga kieta ir pats tai žinai. Jau dvi savaitės bandau įsilaužt, bet apsaugos kodai keičiami kas tris valandas. Ir čia pagelbėtum tu. Man nereikia kodų, man reikia informacijos, - palinkus arčiau jo veido paskutinius žodžius išsakė kitokia, nuginkluojančia dauguma vyrų intonacija, laukdama kol Stephen apdoros gautą informaciją ir kažką pasakys.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Stephen ,,Step" Dorff

avatar

Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2011-01-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 01 15, 2011 11:27 pm

Stebėdamas Noomi veiksmus kuriais yra prisimėgavęs iki kaklo pasitenkina keliomis minutėmis ir ima stebėti aplinkui vis užkliūdamas už vienos ar kitos personos ne taip į juos pažvelgusius ar sujudėjusius. Visgi per šitiek metų išugdytas savisaugos impulsas darė savo netgi šitoj landynėi kur bene kas vakarą ir mėgavosi ,,draugija“ ir galėjo išvardinti ko ir kiek kiekvienas alkoholikas išgeria ir nepageria.
- ir kadangi visi žino, kad saugiai tupiu po tavo sparneliu tai net nesivargina paleist į mane kulkos,- nepamiršęs klausyti ir to ką kalba Noomi vos tik išgirstą kažką kaip mat atsako gražindamas akis į ją, veide nupiešdamas šiokią tokią šypseną. Ištraukęs cigaretę iš lupų apsilaižo jas liežuvio galiuku leisdamas šiai prakalbti ir apie jo mėgiamus žaislus.
- paranojiškas žmogus su tokiu koltu gali pirma būt nukeptas kol jo mielasis sugalvos iššaut,- pasilenkia į šoną nužvelgdamas merginos ginklo dalį kurią tematė iškart tyliai suburbėdamas ir delnu užsičiupdamas savo vieną iš arsenalo įrankį lyg patikrindamas ar jis vietoj ir jei jo prireiktu galėtu lengvai rasti. Juk bene didžiausia mirties priežastis būna dėl to, kad ginklas būna neištraukiamas tinkamu momentu ir vėl tenka visiems keliaut į laidotuvęs ir šeimos nariams sakyt koks jis buvo ,,geras advokatas ir kiek gero padarė“.
kalbai pasisukus apie reikalus ir Noomi kaip mat surimtėjus pats kaip mat išglėbta išmesdamas veide cinišką šypseną kartu klausydamas žodžių kuriuos ir pakeltas vidurnaktį galėtu pakartot leidžia sau trečdalį pokalbio praklausyti.
- klausyk, moterie, dirbau su tavo seniu dar tada kai nekalta vaikščiojai tai gal man nekartok apie tai ką turėčiau daryt o ko ne,- iš kažkur pasipylus grasinimais pačiam jam lyg dabar būtu mokomas tokių dalykų pagrindų ištiesia nugarą sudėdamas alkūnes ant stalo ir kiek pasilenkdamas į priekį. Suvokęs, kad visai ne be reikalo tik pakalbėti apie tai ką veikė nesimatę ir ką daro dabar prie jo prisijungė draugė nutyla išklausydamas jos monologo pamažu rukydamas rankoje besmilkstančią cigaretę ir spausdamas lūpas, kad neimtu ir nenusišypsotu ar dar geriau – neimtu juoktis.
- kokia būtent informacija tave domina? – iškart paklausia nutaisydamas dalykinį toną ,- ir kur žinai, kad aš tą informaciją žinau?- nekaltai suklapsėjęs blakstienom atsako į merginos žvilgsnį imdamas cigaretės likutį trinti į peleninę,- pakilau nes tarp lakstymo tarpo gatvių ir šaudymo susiradau būrelį dar vadinama darbu ir žinai ką manau? ,- atsilošia atgal sukryžiuodamas rankas ant krutinės,- nesakau, kad tavim nepasitikiu ir panašiai, bet manau jie man sumokės daug daugiau už tylėjimą nei tu už informaciją,- pakelia antakius veido mina parodydamas, kad tiki tuo ką sako ir kad perkalbėt jį mažai kaip įmanoma.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Noomi "Master" Rapace
You're going down
avatar

Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2011-01-13
Age : 39

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 01 16, 2011 4:07 pm

Stephen ne tik klausant, bet dar ir drįstant atsikalbėti jai bekalbant, nuleidžia akis žemyn parodydama, kad tikrai nėra patenkinta šio atsikalbinėjimu.
- Tai, ką žadėdavo mano vyras palyginant su tuo, ką padarys manieji yra vaikų žaidimas, o pasikartoti pagrindus niekam nepakenkė, - neapykanta vaikinui augo proparcingai jam pradedant prieštarauti. Šiam pasiteiravus ko jai reikėtų konkrečiai iš jo, nepasimeta ir ištraukus dar vieną cigaretę, ją pridega, leisdama šiai trumpam pasmilkti rankose.
- Kada, kur ir kiek bus gabenama amunicijos. Vėliau ir praėjimo tiesiai į sistemą. Ir jei negaliu prieiti prie ginklų, nereiškia, kad nesugebu prieiti prie asmens bylų ir pareigybių, - trumpam nutilus įtraukią vienų iš nedaugelio dūmų, kuriuos greitai ir išleidžia į orą leisdama baltus žiedus. Bet išgirsti sekantys žodžiai prieverčia nusijuokti taip ciniškai, kaip yra senai nebesijuokus.
- Tie pasikėlę šikniai? - vis dar negalėdama tramdyt iš kažkur kylančio juoko, atsiremia į kėdės atlošą užversdama galvą. - Pasidomėjau kažkiek. Į metus gauni dvidešimt penkis tūkstančių eurų. Dvigubai tiek gaunu į tris dienas, jei pasiseka, ir daugiau, - surimtėjus tęsė savąją oritorija palinkdama į priekį arčiau draugo. - Iškart galiu sumokėti du šimtus tūkstančių eurų vien už tai, kad sutiksi bendradarbiauti ir duosi man minimalią informaciją. Vėliau, nuo kiekvieno sudaryto sandorio, kurie yra milijoniniai, atiduosiu trisdešimt procentų grynojo pelno. Tiesą sakant, jei viskas vyks sklandžiai ir niekas nekaišios pagalių, galėsi susikurt tokį gyvenimą, kokio visada norėjai, - jautėsi užtikrinta savo žodžiais, kurie buvo gryniausia, kokia tik galima pateikti, tiesa. O ir žinojimas, kad mažai ant svieto atsiranda žmonių, kurie atsisako tokių pinigų yra mažumos. Kadangi savo vaidmenį atliko, pajuto pareigą galbūt jam leisti pabūti vienam ir gerai apgalvoti, todėl atsikėlus nuo kėdės padėjo nebaigta rūkyt cigaretę į peleninę, po buteliu alaus palikdama dešimt eurų.
- Jei David nebūtų buvęs aklas ir atsivėręs didesniai rinkai, tai vargu ar dabar gyventume Amsterdame ir gurkšnotume čia. Manau mūsų lauktų dar šviesesnė ateitis, - prakalbsta stovėdama priešais jį ir laukdama koks šiojo būtų atsakymas į pateiktus faktus, apie kurių teisingą pateikimą Noomi galvojo pakankamai ilgai.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Stephen ,,Step" Dorff

avatar

Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2011-01-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 01 16, 2011 4:56 pm

Neketindamas anei kiek nusileisti moteriai kuria vienaip ar kitaip gerbė ir sutarė vien iš principo laukiant kokios kitos informacijos leidžia šiai pradėti putotis sukandant dantis, kad neimtu ir ko nepasakytu ko nereikia.
- taviškiai tai čia tie kurie tau už nugaros gabena dar trečdali tavo ginklų?- klausiamai pažvelgia į merginą kažkodėl visai nesibijodamas nei jos nei tų jos pakalikų dėl kiekvieno skatiko galinčio pakišti savo motiną o jei pasitaikytu proga ir pačią Noomi. Pats nelaikė savęs kitokiu nei jie bet bent jau dar pagalvotu prieš tai apie sudėliodamas visus už ir prieš, kad paskui pas nenukentėtu. Atvirkščiai nei pašnekovei ėmus pykti pats lyg siurbdamas jos neigiamą energiją tik surimtėja pasijusdamas daug geriau nei kad buvo per visą dieną ir dalį pokalbio kol priėjo reikalų.
- o žinojai, kad šitą informaciją žino tik trys žmonės? – pasilenkęs padeda tas pačias sukryžiuotas rankas ant stalviršio,- ir ar nemanai, kad tau būtu daug geriau kreiptis į kitus du ar patį Starką?- spėjęs ištart vos tik per ausis nuvilnija merginos juokas rėžte rėžiantis ausis nusisuka akimis apmesdamas patalpą kol ši sau išsijuokia į valias. Kažkodėl jam juokas visai neimė, atvirkščiai kėlė dvipuses emocijas ima pirštais sukti savo stiklinė ratu stebėdamas savo darbą.
- na bent jau nesulaukiu antstolių su raštais iš kur pas mane banko sąskaitoj šešiaženklės sumos,- kilsteli lupų kamputį patikslindamas ir savo padėtį. Pats ir be darbo turėjo savų pinigų ir daug pavydėt merginai jos gyvenimo neturėjo pagrindo, bet vos tik ši ima kalbėt apie pinigus kiek palenkia galvą į vieną puse leisdamas jai kalbėt ir jį tikint. O žodžiai ir pinigai viliojo. Leidęs sau pagalvoti apie tai, kas butu jei jis ir pasakytu merginai informaciją ir kas jo lauktu akimis paseka Noomi judesius šiai pakilus.
- jei David nebūtu buvęs toks aklas būtu nušovęs tave vos tik pamatęs, nes dabar karste vartos, kad valdai tai ką jis taip sukūrė,- iš dalies sutikdamas su tuo kad ankstesnis jo darbdavys buvo senamadiškas ir veikė tik su savais kilteli vieną ranką mosteldamas šiai sėstis atgal,- kokios man garantijos? – kilus klausimams kas daug ką nuspręs ir jo sprendime kurį jau ir buvo numatęs vis tiek išaugus savisaugos instinktui iki tiek nesugeba nepaklaust jo dominančio dalyko,- kadangi žinai mano pareigas turėtum žinot, kad visa košę srėbsiu aš jei tavo žmonės nemokės gražiai elgtis ir sutvarkyt ko imsis,- kalbėdamas jau iš patirties ir to, kaip teko dirbt su puikiaisiais Noomi vyrais ir paskui gelbėjo savo galvą paima savo gėrimą atsigerdamas.


Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Noomi "Master" Rapace
You're going down
avatar

Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2011-01-13
Age : 39

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 01 16, 2011 7:51 pm

Matydama vaikino nuotaikos pakilimą, nelabai smagiai pasijaučia, ypač kai šis sumąsto a la pasišaipyti iš jos suburtų pajėgų, kurioms ne kartą yra patikėjus savo gyvybę, pilnai jais pasitikėdama, nes tik žinojimas, kad moka daugiausiai nei jie gali gauti leido naktimis užmigti. Na, bent jau lengvai snuduriuoti galėjo tikrai. Žiūrėjo tiesiai priešais save į butelio kaklelį, kuris neviliojo būt pridėtas prie lūpų, o viduj esantis alus nukeliautu stemple į skrandį, kol vaikinas tikslinosi, kokias šioji turinti žinias ir kodėl kreipėsi būtent į jį, kai galėjo pasirinkti arčiau esantį prie jai reikalingos informacijos.
- Apsipūtęs kalbėdavai protingiau nei dabar, - nusikelia pakankamai daug metų atgal mintimis, kaip kartais dar visiškai jaunai ir toliau pasaulio nei rajonas, kuriame gyveno su sutuoktiniu, toliau nematė tekdavo bendrauti su David draugais, kurių taip pat bijodavo kaip vyro. - Su tuo pleibojumi, kuris toliau savo nosies namato? Taip, galėjau užmegzti ryšius ir su jais, bet esi tu, tas, kuris patvirtina visus kodus bei rašo saugumo ataskaitas. Tau bendradarbiavimas su manim paprasčiausiai apsimoka, nejau nesupranti? - pasijautė kalbanti kaip su kažkokiu vaikiščiu, kuriam reikia įtvirtinti, kad nors brokolius, špinatus ir kitas daržoves valgyt ne tik neskanu, bet visgi yra labai naudinga ir sveika. Pakračius galvą dėl kilusių asociacijų, plačiai pačiai sau nusišypso, sukurdama keistą nejaukumo akimirką. Na, taip jau būna, jei bendrauji su nelabai geros psichinės būsenos moterimi.
- Karibai. Štai kur laikomi visi nešvarūs pinigai, kurie po truputį išplaunami, bet čia jau kita istorija, apie kurią galėsim pabendrauti vėliau, - kilstelėjus kairįjį lūpų kamputį, perbraukia delnu per džinsais aptraukta šlaunį, kur pasirodė atsiradusi dėmė.
Sekantys žodžiai buvo it peilis tiesiai į širdį. Prisiminus visus tuos metus, per kuriuos išgyveno pragarą, pagalvojo tikrai, kad būtų jai pasisekę, jei David ją būtų ją nukepęs iškart. Sudrebėjus apatinei lūpai, sugniaužia kumštį tramdydama bet kokį jausmų protrūkį.
- Ne aš jį nušoviau. Jis gavo pakankamai gerą galą, nes prisiekiu, jei ne tas susišaudymas, tai... - nutyla prieš tęsdama tai, ką nori pasakyt, bet buvo ne laikas ir ne vieta Stephen atverti akis apie jo ilgametį draugą. - Vistiek, manau, jis didžiuojas savo mergaite, - ironiškai šypteli dar kartą tyliai išgyvendama visus prisiminimus ir žodžius, kuriuos jai kartodavo velionis po kiekvieno smurto akto.
Atsisėdus atgal į savo vietą, nubraukia nuo veido tamsių plaukų sruogas leisdama jam pamatyti jos veidą ir kažkokias pabrinkusias akis.
- Pima, manieji tau nekenks. Tai bus tavo ir mano reikalas. Tai per daug rimta, kad patikėčiau kažkam kitam, - nuleidus žemyn akis, padėjo ranką pavojingai arti draugui priklausančios. Pasirinkta aplinka buvo tinkama aptarti tokiems reikalams, bet tik neasmeniniams. - Jei tau kas nutiks, paskolinsiu vieną iš savo advokatų, kuris tave ištrauks iš belekokios duobės, - balso tonas tapo švelnesnis nei buvo prieš tai, juk visgi šisai beveik jos rankose.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Stephen ,,Step" Dorff

avatar

Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2011-01-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Št. 01 22, 2011 3:57 pm

Pasijutęs dar geriau nei bet kada anksčiau vos mergina iš aukštuomenės damos tapo tokia kaip ir jis – pasiekusi dugną ir patyrusi visko ko dar normalus žmogus ir nesugalvos kurį laiką stebi Noomi veido miną kol atsibodus suima savo taurę ir ją pakelia iki akių lygio nužvelgdamas joje esantį skysti. Keista kad tik dabar sumastę pažiūrėt ką būtent čia kiekvieną dieną priūbčioja ir visada niekad nepasižiūri į tą daiktą.
- Kai būdavau apsipūtęs dažniausiai jau būdavau kažką nušovęs,- trumpam užsimerkia prisimindamas kaip pirmaisiais gyvenimo su David gauja metais tekdavo matant kraują ir sienas ištaškytas žmogaus smegenim tempt lavoną iki pirmos smėlingos vietos ir kaip po to bandydavo tai pamiršti eidamas kažko užvalgyt, kad tik nereiktu atsimint kol tai tapo rutina,- bet su tais turbūt netektu šitaip ilgai kovot ir zyzt paausy,- grįžęs į realybę vos mergina ištaria apie bendradarbiavimą atsako pridėdamas stiklinę prie lupų ir jas suvilgydamas rudu skysčiu iškart jas nusilaižydamas. Buvo per daug pasitikintis savimi, kad žinotu, kad Noomi kol jis nepateikė jokio atsakymo jo nenušaus ir tvardysis, bet kitaip ne tokiems artimiems tai nelabai tegaliojo, bet ir pats ilgai negalėdamas naudotis savo padėtimi pakelia akis į merginą nužvelgdamas šios nuotaikų pasikeitimą kai ši nusišypso ir dar taip mielai kas sukelė daug minčių.
- O Karibai. Nukeliaujam kada ten paatostogaut ir pailsėt nuo šito gyvenimo ka? – minčiai pasirodžius baisiai jau maloniai ir priimtinai ypač kad ten yra beveik nežinomas ir galėtu būt kaip paprastas turistas ir visai pasimėgauti gyvenimu ne taip kaip kitur iš malonumo net užsimerkia pagalvodamas apie tokį gyvenimą, kad kol susivokia, kad mergina kalba būna praklausęs dalį kalbos, bet kai supranta, kad kalba eina apie tą patį vėlioni kuris nori ir nenori vis išlenda kiekvieno pokalbio metu ir seka Noomi kaip šešėlis kad ir kaip ji įrodinėtu kokia ji talentinga ir gabi mergina. Vyksta lyginimas ir ne vienas Stephem kartais apie tai pagalvoja kas būtu jeigu būtu per tą susišaudyta jis nenušautas ir Noomi negavus laisvės.
Kalbai pasisukus apie reikalus prisimerkia leisdamas jai ištarti visą savo kalbą iki galo visą laiką stebėdamas šios veidą kaip silpniausią veido vietą laukdamas kokio šposo kas irgi buvo tikėtina iš moterų ir dar ypač gražių nes dar gyvenime jų neperprato ir net nebesistengė sukt savo smegenų ką vienu ar kitu momentu ji norinti pasakyti.
- nuraminai. Tavo advokatui ir galvą padėčiau,- pakelia lupų kamputį vos išgirdęs apie tokią apsaugą kaip advokatą, nors ir žinojo, kad Noomi dirba su savais dedulėm kurie traukė ne kartą ir jį iš duobės,- bet dėl sakinio, kad dirbsim tik mudu man patinka,- atvirai ištaria nuleisdamas vieną ranką ir sugriebdamas savo tašės kraštą ją užsikeldamas sau ant kelių ir pastumdamas atgal kedė,- gerai. Dabar teturiu tik rytojaus kodus ir niekas dar bent šias tris dienas nieko neveš. Na nebent kakas sugalvos pakeitimą,- nekaltai suklapsi blakstienom parodydams kas tas kažkas ir gali būt,- bet manau tau pasiruošimui reikia daugiau laiko,- reikėjo ir geresnės vietos. Pats tai žinojo ypač kai vienas vaikinas jis nežymiai į juos atsisukinėdavo ir baisiai stebėdavo Noomi nugarą ir kurį pats Steph analizavo bandydamas prisiminti tokią veido rožą iš kokio reikalo.
- ateik po tryjų dienų pas mane,- atgabensiu tau informaciją ar dar kažko įsinorėjai?- nuleidęs akis į vis dar esančią šalia merginos ranką patempia vieną lupą numalšindamas norą aiškintis asmeninius reikalus ir pakyla iš vietos.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Heather"Provocateur"Black
innocence sells well, give it up, go to hell.
avatar

Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 02 20, 2011 6:38 pm

Heather baigė pasirodymą ir nulipo nuo scenos. Jos grupė grojo jau dvi valandas, todėl sugrojusi ir sudainavusi paskutinę dainą Heath jautėsi šiek tiek pavargusi. Puikiai žinomu keliu ji nuėjo į užkulsius ir užsidarė savo persirengimo kambaryje. Nubraukusi laku supuršktus ir suveltus plaukus nuo akių, moteris nuėjo prie veidrodžio ir pažvelgė į savo atvaizdą jame. Kadangi buvo baisiai sušilusi ir labai norėjo gerti, H apsidairė ieškodama kokio nors gėrimo. Akims užkliuvus už viskio butelio, Black šyptelėjo ir nuėjo prie spintelės ant kurios jis stovėjo. Atsukusi kamštelį, į šalia stovinčią stiklinę Heather pripylė aukso spalvos gėrimo ir užsukusi butelį gurkštelėjo alkoholio. Nežymiai susiraukusi ji pastatė stiklinę, su nebaigtu gerti gėrimu ant spintelės ir nusirengusi trumpą juodą suknelę bei nusiavusi aukštakulnius, nuėjo į šalia esantį vonios kambarį. Ganėtinai greitai nusipraususi po dušu, H prisidengė intymiausias vietas baltu rankšluoščiu ir grįžo į persirengimo kambarį. Nuo stalelio, ant kurio laikė visą kosmetiką ir kitus daiktus, Heather pasiėmė laptopą ir jį atsidariusi įsijungė muziką. Tyliai dainuodama ji numetė rankšluostį kažkur ant kėdės ir apsirengė apatinius. Per daug nesijaudino dėl to, kad čia gali kas nors užeiti jai esant pusnuogei, todėl net nepasivargino užrakinti durų, kas jai atrodė visai nebūtina.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Alex "Lex" ShepardPranešimų skaičius : 34
Join date : 2011-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 02 20, 2011 6:56 pm

Shepard praėjęs pro apsauginius, kurie jau gerai žinojo jo fizionomiją, nes pastarasis čia buvo dažnas klientas, nuėjo iki baro. Išsitraukęs savo 'išmanujį telefoną', patikrino gautuosius pranešimus, kurių nebuvo. Kažką sumurmėjęs, jis padavėjui smakru parodė link persirengimo kambario, ir ji linktelėjo. Alex nusišypsojo, ir ištraukęs kelais dešimtines, pastūmė jas vaikinukui ir pakilo nuo kėdės. Pakankamai greitu žingsniu nuėjo iki persirengimo kambario, ir atsikvėpė. Labai tyliai pravėrė duris, ir išgirdęs Heather dainavimą, šyptelėjo ir uždaręs duris tarė:
-Vadinasi žmonės tiesą sako, nuostabiai dainuoji,-skambiu balsu nusijuokė Alex. Vaikinas nuo galvos iki kojų apžiūrėjo pašnekovę, ir paėmęs nuo spintelės stiklinę viskio, kurioje gėralo nebebuvo daug, gurkštelėjo jo, ir pažvelgė į Provacateur.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Heather"Provocateur"Black
innocence sells well, give it up, go to hell.
avatar

Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 02 20, 2011 7:05 pm

Heather nuėjo prie spintelės ir iš jos ištraukė pakankamai didelę rankinę, į kurią paprastai talpindavo pusę gyvenimo. O norint ir visą. Padėjusi ją ant spintelės, atsisegė užtrauktuką ir kurį laiką joje kuitėsi, ieškodama suknelės kurią įsidėjo vidun išeidama iš namų. Pagaliau ją suradusi tarp daugelio kitų daiktų, išskleidė ir kiek papurtė, nes nuo lankstymo ir nešiojimo ši buvo kiek susiglamžiusi. Apsirengusi trumpą, juodą, su ganėtinai gilia iškirptę (ir priekyje ir nugaroje) suknelę, kurią nusipirko vos prieš kelias dienas, Heather nuėjo prie veidrodžio ir užsisegė užtrauktuką. Kad geriau matytų kai atrodo, ji kiek pasisukiojo prieš veidrodį ir patenkinta šyptelėjo nes nusprendė, kad suknelė jai puikiai tinka. Atsisėdusi ant kėdės prie pat staliuko su kosmetika, Black nuo staliuko paėmė raudoną Chanel lūpdažį ir specialų teptuką. Paryškinusi putlias lūpas raudona spalva, ji pagriebė plaukų šepetį ir greit susišukavo ilgus kaštoninius plaukus, netvarkingai išsidraikiusius ant pečių. Nusprendusi juos palikti palaidus ir nesusirišti, Heather susidėjo daiktus į rankinę ketindama išeiti. Prisiminusi, kad Alex turėjo užeiti, nuo spintelės paėmė telefoną norėdama patikrinti ar jis neskambino koncerto metu arba tada, kai ji buvo duše, tačiau neradusi praleistų skambučių Blackberry taip pat įsimetė į rankinę. Išgirdusi atidaromas duris ir balsą, Heath pasuko galvą ir nusišypsojo pamačiusi Shepard. Prie jo priėjusi, pabučiavo į skruostą:
-Kalbi taip, taris nebūtum girdėjęs manęs dainuojant. Labas. Pasiilgau,-sukikenusi moteris kilstelėjo ranką ir švelniai paglostė jo skruostą, tuo pačiu prisiglausdama.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Alex "Lex" ShepardPranešimų skaičius : 34
Join date : 2011-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 02 20, 2011 7:11 pm

Stebėdamas, kaip Heather apsirengia, dažosi ir staiposi prieš veidrodį, Alex kelis kart prikando lūpą, ir tvardėsi nenusijuokus. Tiesiog norėjosi pasakyti, kad atrodo tobulai, ir nereikia pusės gyvenimo praleisti su kosmetika ant veido, arba žiūrint kaip atrodai.
-Naa, kiek pamenu man dar nedainavai, turiu omenyje, kad nededikavai dainos man, pakolkas, jeigu gerai prisimenu..-ramiu balsu tarė Shepard ir delnu perbraukė per merginos šoną.
-Norėjau kelis kartus sakyti, jog atrodai tobulai,-sukrizeno vaikinas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Heather"Provocateur"Black
innocence sells well, give it up, go to hell.
avatar

Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 02 20, 2011 7:17 pm

Heather apsivijo rankomis Alex kaklą, kad galėtų dar labiau prie jo prisiglausti ir nusišypsojo klausydama vyro žodžių. Keista, tačiau persirenginėdama ir dažydamasi ji net nepastebėjo, kad kambaryje yra ne viena, Na, nieko keisto, ji gi net per daug nesidairė ir į duris apskritai neatsisuko. Išgirdusi apie tai, jog dar nei vienos dainos nededikavo Alex, ji tyliai nusijuokė ir šyptelėjo:
-Na, jeigu būtum atėjęs ankščiau ir pabuvęs koncerte, būtum girdėjęs, kad vieną dainą skyriau A.S. Nereikia būti genijum, kad suprastum kam būtent ji skirta,-tyliai nusijuokusi moteris nutylėjo apie tai, kad daina buvo apie meilę. Turbūt vienintelė daina apie meilę kurią Heather buvo parašiusi. Nusišypsojusi Heather pažvelgė Alex į akis,-Na, gi galėjai pasakyti. Komplimentai man patinka, netgi labai,-išsišiepusi Heather kiek atsitraukė ir nuo spintelės pagriebė tašę, kuri buvo ganėtinai sunki. Kiek susiraukusi nuo tokio svorio Heather susirado automobilio raktelius, buvusius vienoje iš daugelio rankinės kišenių.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Alex "Lex" ShepardPranešimų skaičius : 34
Join date : 2011-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 02 20, 2011 7:27 pm

-Nesulaukiau jokių žinių apie tavo koncertą, kada jis prasidės, kada baigsis. Tačiau, Tu man praneši kai vėl koncertuosi?-šyptelėjo. -Noriu paklausyti kokia bus ta daina, dedikuota A.S.,-sukikeno ir pirštų galiukais perbraukė Heather per skruostą. Jis įdėmiai stebėjo Provocateur veiksmus, ir kai ji išsiėmė raktelius iš rankinės, kurioje ji buvo sutalpinusi beveik visą gyvenimą, nežymiai suraukė antakius ir šyptelėjo.
-Važiuosi pati, ar leisi tave parvežti?-paklausė Black ir nusišypsojo. Laukdamas teigiamo atsakymo, Shepard prikando lūpą, ir įdėmiai įsistabelijo į merginą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Heather"Provocateur"Black
innocence sells well, give it up, go to hell.
avatar

Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   Sk. 02 20, 2011 7:32 pm

Heather nusišypsojo. Tik būdama su Alex ji tiek šypsojosi, kas buvo visiškai Heath nebūdinga. Paprastai ji nerodydavo emocijų ir atrodydavo šalta, tačiau prie Shepard pasikeisdavo ir tai jai visai patiko. Išgirdusi, kad jis norėtų išgirsti ankščiau Heath minėtą dainą, moteris nusišypsojo ir pasukusi galvą pažvelgė priešais ją stovinčiam vyrui į akis. Kelias akimirkas tylėjusi ji kiek prisiglaudė prie Shepard ir kiek pasistiebusi, (vyras už ją buvo beveik visa galva aukštesnis) lūpomis beveik liesdama jo ausį, labai tyliai bet girdimai tarė:
-Žinai, aš tau galėsiu ją padainuoti ir ne koncerto metu,-nusišypsojusi moteris baigė flirtuoti ir atsitraukė. Kiek pagalvojusi ji įsimetė raktelius į rankinę ir linktelėjo,-Kadangi šiek tiek gėriau, leisiu tau mane parvežti. Abejoju, ar sugebėčiau grįžti namo sveika,-nusišypsojusi moteris pamė ė Alex už rankos ir išsivedė iš persirengimo kambario, o tada ir iš baro. Įlipę į Alex automobilį jie abu išvažiavo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 
Baras
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: "Pay The Price For Your Paradise - Amsterdamas" :: ` Escalator to Hell :: The Well Amsterdam-
Pereiti į: